na magazynie
Świetna rockowa gitara dla początkującego gitarzysty.





Świetna rockowa gitara dla początkującego gitarzysty.
| Seria | GRG |
|---|---|
| Korpus | Topola |
| Szyjka | Wypalany klon, typ GRG, przykręcana |
| Podstrunnica | Jatoba |
| Mostek | Stały, F106 |
| Przetworniki | Mostek: Ibanez Classic Elite (Passive/Ceramic) Gryf: Ibanez Classic Elite (Passive/Ceramic) |
| Przełącznik | Pięciopozycyjny |
| Kontrolery | Volume, tone |
| Menzura | 25,5" |
| Ilość progów | 24 |
| Klucze | Chromowane, rzędowe |
| Osprzęt | Chromowany |
| Dodatkowe dane | Znaczniki podstrunnicy - kropki |
| Wykończenie | Połysk "chameleon" - gitara zmienia odcień w zależności od kąta padania światła |
| Kolor | Blue Metal Chameleon |
Ibanez RG to najbardziej rozpoznawalne modele tej firmy. Ponad trzyedzieści lat na rynku umocniło tę serię jako jedno z najbardziej metalowych wioseł. Wysoka wydajność, szybkość, zajadłość, a także niesamowicie mocne brzmienie to tylko kilka z zalet tych gitar. Dodajmy jeszcze autorski system blokowania tremolo i otrzymujemy już nie instrument, a narzędzie, którego nie powstydziłaby się niejedna gwiazda cięższej muzyki.
GRG121SP to gitara dla każdego początkującego gitarzysty lubującego się w cięższych brzmieniach i klimatach. Wysokiej jakości drewno wykorzystane w konstrukcji oraz autorska elektronika Ibanez powodują, że gitara odzywa się żywo, dynamicznie i agresywnie. Wygodny gryf, umożliwiający mocne, rytmiczne riffowanie oraz szybkie granie solowe. Wykończenie w stylu "chameleon" powoduje, że gitara mieni się kolorami w zależności od kąta padania światła, co powoduje, że instrument wygląda na scenie bardzo ciekawie. Świetna propozycja dla rockowych amatorów. Wersja leworęczna.
OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00