Razem (brutto): 0,00 zł

MC Audio MS3AMJ1 mini jack - przewód 1m złącza stereo

Najważniejsze cechy:

MS3AMJ1 mini jack MC Audio to wysokiej klasy, profesjonalny, przewód o długości 1m ze złączami mini jack stereo. Model MS3AMJ1 mini jack wykonany jest w oparciu o przewód o przekroju żył 2 x 0,12mm2. Zastosowane złącza: 2 x wtyk mini jack stereo 3,5mm Amphenol KS3PCAU. Przedłużony wtyk z cokołem pozwala na użycie przewodu do połączenia np. telefonów komórkowych z założonym etui.

  Karta produktu
  opis produktu

  Wysokiej klasy, profesjonalny, przewód MS3AMJ1 o długości 1m ze złączami mini jack stereo. Model MS3AMJ1 mini jack wykonany jest w oparciu o przewód o przekroju żył 2 x 0,12mm2. Zastosowane złącza: 2 x wtyk mini jack stereo 3,5mm Amphenol KS3PCAU. Przedłużony wtyk z cokołem pozwala na użycie przewodu do połączenia np. telefonów komórkowych z założonym etui.

  typ przewodu MS3AMJ 1: audio.

  ilość żył: 2 żyły w oplocie ekranującym.
  przekrój żył: 2 x 0,12 mm2.
  wymiar zewnętrzny: średnica zewnętrzna kabla 4,5 mm.
  pojemność żyła/oplot ekranujący: 130pF.
  kolor: czarny.
  złącza: 2 x wtyk mini jack stereo 3,5mm Amphenol KS3PC-AU pozłacany, przedłużony wtyk z cokołem pozwala na użycie przewodu do połączenia telefonów komórkowych z założonym etui.
  długość: 1 m.
  cechy: miedź wysokiej czystości, ekranujący oplot siatkowy, jakość profesjonalna.
  zastosowanie: połączenia laptopa, telefonu lub odtwarzacza MP3 do wejścia stereofonicznego mini jack w mikserze lub sprzęcie domowym.

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Może zainteresują Cię podobne produkty
  Klienci którzy kupili ten produkt kupili również
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.