Razem (brutto): 0,00 zł

Schlagwerk IRT90 ZEN Waterfall Infinity Rain Tower - wieża deszczowa

Najważniejsze cechy:

IRT50 Raindance to wieża deszczowa imitująca dźwięk padającego deszczu przez ok. 22 minut. Wkorzystywana w muzykoterapii, medytacji i jodze.

  • Nowość
  • Polecamy
  • Kod EAN: [4260094115882]
  • Inne oznaczenia: [IRT-90, IRT 90, ZEN]
  • Kategoria: Kije deszczowe
Karta produktu
opis produktu

Wieża deszczowa IRT90 ZEN Waterfall
Materiał wykonania: jesion i korek
Pokrycie: olej lniany
Wypełnienie: 3 elementy
Czas trwania deszczu: ok. 22 minut
Wymiary: 900 x 165 x 142 mm
Waga: 7,2 kg

"Deszcz i woda zawsze były źródłem życia na naszej planecie. Falująca woda strumienia lub delikatne sturkanie deszczu mają na nas, ludzi, niesamowicie relaksujący wpływ. Nasze wieże deszczowe Infinity wytwarzają dokładnie ten przyjemny dźwięk letniego deszczu przez dłuższy czas. Wykonujemy trzy rozmiary tych cudownie relaksujących obiektów dźwiękowych z olejowanego jesionu i korkowych podstaw. 
Po odwróceniu do góry nogami, zapewniają one kojący krajobraz dźwiękowy deszczu przez 5-22 minut, w zależności od ich wielkości. Idealne do podróży dźwiękowych, kąpieli dźwiękowych, medytacji, jogi lub sesji uzdrawiania dźwiękiem. Łatwe do łączenia z innymi dźwiękami jako podkład. Elegancki wygląd i minimalistyczny design wzbogacą każde pomieszczenie."

Czas realizacji zamówienia: W przypadku braku towaru w magazynie czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi ok. 14 dni roboczych

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.