Razem (brutto): 0,00 zł

Dwa modele oznaczone cyframi 107 to model F107 serii Slim i RP107 o tradycyjnym wyglądzie. Instrumenty te przeznaczone są dla rozpoczynających swoją muzyczną karierę  Tradycyjnie już u Roland'a tworzący instrument zadbali o dwie najważniejsze cechy w pianinie cyfrowym czyli o brzmienie i klawiaturę. Instrumenty zaopatrzono w znakomity silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano oraz 88-klawiszową klawiaturę PHA-4 znaną z modeli takich jak seria pianin FP i HP-702.

Technologia SuperNATURAL Piano w pełni odtwarza niuanse fortepianu akustycznego w pełni reagując na dynamikę gry, co uwrażliwia grającego na niuansy muzyczne oraz zacheca do interreakcji z brzmieniem.

Klawiatura PHA-4 sprawdzona już w wielu modelach zapewnia bardzo dobrą grywalność, wyczuwalnycefekt "wymyku" młotka, jak w instrumencie klasycznym oraz pokrycie białych klawiszy powłoką "Ivory Feel" tym samym dając niespotykany komfort gry w instrumentach tej klasy cenowej. 
Całosci dopełniają łączność Bluetooth audio/MIDI, która ułatwia komunikację z urządzeniami mobilnymi i umożliwia korzystanie z darmowej aplikacji Roland Piano App rozszerzającej instrument o możliwości edukacyjne i funkcje sterowania.
Oba instrumenty zaskakują, jak na tę klasę, rewelacyjnym brzmieniem fortepianu zbliżającego się do brzmienia w stylu amerykańskiego fortepianu Steinway. 


Naszym zdaniem: rewelacja za przyzwoite pieniądze :)
Szczegóły techniczne TU

Music Center Poznań

Polecamy produkty