Razem (brutto): 0,00 zł

Nie jesteśmy sklepem internetowym!
W większości polskich, internetowych sklepach muzycznych przedstawiana na stronach oferta produktów jest ofertą tylko wirtualną. W związku z tym na każdy zamówiony w nich produkt trzeba czekać kilka dni, a nawet tygodni. Nasz sklep, prócz działalności on-line prowadzi przede wszystkim sprzedaż stacjonarną w naszych salonach w Poznaniu i co za tym idzie, możemy zaproponować sporą część produktów z naszej oferty od ręki, gotowych do wysyłki w ten sam dzień. Jeśli chcesz wiedzieć czy jesteśmy w stanie szybko wysłać do Ciebie upragnioną gitarę, keyboard, mikrofon, kolumnę, zwróć uwagę na informację o dostępności produktu w postaci zielonej ikonki wyświetlanej przy produkcie:

Szybka wysyłka!
Jeśli w karcie produktu widnieje ta ikonka oznacza to, iż produkt znajduje się w naszym magazynie i jesteśmy w stanie wysłać go nawet w ten sam dzień roboczy, jeśli zamówienie otrzymamy do godziny 14.00. Aktualizacja stanów magazynowych następuje co godzinę (w dni robocze w godzinach 10-18).

Sprzedaż stacjonarna!
Nasze sklepy, prócz sprzedaży on-line prowadzą przede wszystkim sprzedaż stacjonarną na bieżąco. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo pierwszeństwa zbycia towarów w naszych salonach firmowych.