Razem (brutto): 0,00 zł

Podnóżki do gitar

Potrzebujesz pomocy?
Jędrzej Kaniewski

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena

Podnóżki do gitar

Jedną z chorób zawodowych gitarzystów jest skrzywienie kręgosłupa – dotyka ono zwłaszcza ludzi, którzy dużo grają, nie stosując się przy tym do odpowiednich reguł oraz nie korzystając z akcesoriów, które mogą ułatwić wiele spraw i zminimalizować zagrożenie nadwyrężenia mięśni. Można uniknąć takiego ryzyka zawodowego, dzięki zastosowaniu profesjonalnych podnóżków o różnych wielkościach. Pozwolą utrzymać właściwą postawę ciała, zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo gry w każdej sytuacji i w każdej przestrzeni.

Regulowana wysokość oraz nachylenie

Podnóżek jest skuteczny wtedy, kiedy jest odpowiednio dopasowany. U nas znajdziesz modele z dużą rozpiętością regulacji oraz nachylenia– od 12 cm do 23 cm. Akcesoria od Schulz Kabel, BSX czy Canto posiadają dodatkową powłokę antypoślizgową, która zwiększa komfort gry na instrumencie, a także gumowe nóżki, które sprawiają, że podnóżek stabilnie stoi w miejscu. Co więcej, są składane i kompaktowe, dlatego ich przenoszenie nie stanowi najmniejszego problemu – można z ich pomocą ćwiczyć w domu, występować w klubie czy zabierać ze sobą na imprezy ze znajomymi. 

Nowoczesny design oraz minimalizm

Poza swoją funkcjonalną rolą, podnóżki powinny także prezentować się elegancko oraz pasować kolorystycznie do stroju muzyka czy samej gitary. Polecamy uniwersalne modele w różnych zestawieniach barwnych, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielom nowoczesności. Do wyboru są choćby klasyczne  czernie, ciepłe czerwienie, spokojne błękity czy słoneczne żółcie.

Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00