Razem (brutto): 0,00 zł

DJ i VJ

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

IMG Stage Line MPX 44/SW - mikser 6-kanałowy DJ

MPX 44/SW IMG Stage Line to 6-kanałowy mikser stereo dla DJ z czarnym matowym, aluminiowym panelem przednim. Wyposażony w 2 wejścia mikrofonowe i 4 wejścia stereo.

 • Promocja
1 295,00 zł -10%
1 165,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: zwykle w 24h
Dostawa gratis!

Flash LED PAR 64 18x15W RGBWA UV 6in1 ALU - reflektor LED

LED PAR 64 18x15W RGBWA Flash wyposażony jest komplet diód RGBWA oraz dodatkowo diody UV. Obudowa LED PAR 64 18x15W RGBWA o szczelności IP-20 do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

 • Nowość
485,00 zł
Dostępny na magazynie
Wysyłka: zwykle w 24h
Dostawa gratis!

Eurolite EDX 4RT - ściemniacz DMX, dimmer DMX 4 kanały, 3600W

EDX 4RT to regulator tyrystorowy z firmy EUROLITE o mocy 3600W. 4 kanały sterowania. Wyjścia przez 4 gniazda bezpieczeństwa, 4-cyfrowy wyświetlacz LED, obsługa sygnału DMX i RDM.

  570,00 zł
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis!

  Yamaha FGDP-30 - manualna perkusja elektroniczna

  FGDP-30 to podstawowa, manualna perkusja elektroniczna (Finger Drum Pad) przeznaczona do grania palcami. Posiada 18 padów, generator brzmień wraz z efektami oraz wbudoawny głośnik i akumulator umożliwiający grę w dowolnym miejscu i czasie. Instrument przydatny także dla DJ-ów. 

   777,00 zł
   Dostępny od 2024-05-28
   Wysyłka: powyżej 48h
   Dostawa gratis!

   Yamaha Seqtrak BK Mobile Music Ideastation - stacja robocza do produkcji muzycznej

   NOWOŚĆ NAMM 2024
   Yamaha Seqtrak to stacja robocza łącząca m.in. automat perkusyjny, syntezatory, sampler i sekwencer, stworzona z myślą o osobach chcących tworzyć muzykę w dowolym miejscu i czasie. 

   • Nowość
   1 666,00 zł
   Produkt na zamówienie - skontaktuj się z nami i sprawdź czas realizacji
   Wysyłka: powyżej 48h
   Dostawa gratis!

   Flash LED MOVING HEAD BAR 10x40W - RGBW ZOOM 10 sekcji

   LED MOVING HEAD BAR 10x40W RGBW Flash z funkcją ZOOM, 10 sekcji. Wyposażony w 10 diód 40W. Urządzenie Flash LED MOVING HEAD BAR 10x40W RGBW wyprodukowano w Polsce.

    2 850,00 zł
    Dostępny na magazynie
    Wysyłka: zwykle w 24h
    Dostawa gratis!

    DJ i VJ

    Gwiazdy piątkowej czy sobotniej nocy, niezapomnianej imprezy oraz klubów – czarują własnymi miksami piosenek, wizualizacjami video oraz ostrymi, tanecznymi brzmieniami. Za takie efekty, pod względem technicznym, odpowiadają miksery, systemy DJ czy gramofony. Kompletowanie konsoli rozpoczyna się jednak od wspomnianego miksera, dlatego polecamy sprzęt dla początkujących – minimalistyczne systemy z dwoma kanałami, korekcją punktową, pozbawione procesora efektów – jak i zaawansowane, rozbudowane konsole z wbudowanym efektorem, filtrami, zwiększoną ilością kanałów, precyzyjniejszym korektorem, wejściami mikrofonowymi, a także regulowanym stereo oraz odsłuchem na bieżąco. Są to tylko jedne z nielicznych funkcjonalności dostarczanych przez IMG, Numark czy Monacor. 

    DJ odtwarzacze CD i MP3 kontra gramofony

    Przenośne i stosunkowo lekkie odtwarzacze dopełnią konsolę DJ-ską oraz pozwolą na puszczanie muzyki z nośników cyfrowych czy za pomocą USB.  Wyposażone w wygodne tryby odgrywania, liczne wejścia, złącza oraz funkcje dostarczą znakomitej jakości dźwięku. Polecamy także bardziej tradycyjne gramofony z napędem paskowym, bezpośrednim, a także z dedykowaną stabilizacją napędu. Choć starsze wiekiem, to wcale nie mniej współczesne. Nasz sprzęt przeznaczony jest do winyli, jednak posiada złącza USB do przekształcania muzyki na postać cyfrową, karty SD, a także różne opcje prędkości dające większe możliwości ręcznego miksowania. 

    Akcesoria

    Profesjonalnym DJ-om i VJ-om polecamy także wygodne słuchawki, reduktory szumów, slip maty, akcesoria oraz zaawansowany software czy, nie mniej ważne, torby i pokrowce.