Razem (brutto): 0,00 zł

Instrumenty klasyczne

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

La Tromba Valve Oil Fast - oliwka do tłoków

Wysokiej jakości, wysokowydajna oliwka do tłoków sakshornów, trąbek, kornetów i innych.
  39,00 zł
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis! od 300 zł

  Yamaha YCL-450 E - klarnet B

  Klarnet studencki B serii półprofesjonalnej YCL-450 oferuje profesjonalny dźwięk i komfort gry.
   4 888,00 zł
   Produkt na zamówienie - skontaktuj się z nami i sprawdź czas realizacji
   Wysyłka: powyżej 48h
   Dostawa gratis!

   D'Addario Royal 3½ - stroik do klarnetu B

   Stroik do klarnetu B o grubości 3½ firmy Rico (teraz D'addario Woodwinds)

   • Wyprzedaż
   10,00 zł -3,00 zł
   7,00 zł
   Dostępny na magazynie
   Wysyłka: zwykle w 24h
   Dostawa gratis! od 300 zł

   Instrumenty klasyczne

   Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeusz Mozart czy Fryderyk Chopin, nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby nazwisk tych słynnych kompozytorów. Zapisali się na kartach dziejów muzyki poważnej i wyznaczyli drogę przyszłym pokoleniom. Instrumenty klasyczne uważane są za najbardziej wymagające, różnorodne, misterne. Do tej grupy można zaliczyć te smyczkowe, dęte czy perkusyjne.

   Instrumenty smyczkowe

   Na kwintet orkiestrowy w najbardziej klasycznym wydaniu składają się skrzypce, altówka, wiolonczela oraz kontrabas. W zależności od pociągnięć smyczkiem można z nich wydobywać piękne, rytmiczne, spokojne lub bardziej dynamiczne brzmienia. Dość wymienić legato, w którym za jednym pociągnięciem włosa powstaje kilka dźwięków, spicatto oraz szybkie sautillier. Instrumenty od naszych producentów dostępne są w wariantach dla uczniów oraz profesjonalistów. Większość modeli wykonana jest w całości z drewna liściastego, które zapewnia wysokiej jakości tony.

   Instrumenty dęte

   Bez nich nie obejdzie się koncert muzyki klasycznej czy występ jazzowy. Proponujemy zarówno instrumenty drewniane, jak i blaszane, podzielone tak według materiałów, z których stworzono stroiki. Nuvo, Roy Benson, Yamaha dostarczają fletów prostych, poprzecznych, a także wszechstronnych trąbek, saksofonów, klarnetów czy obojów i puzonów. Znajdą się zarówno te ze złoconymi czy srebrnymi ustnikami.

   Instrumenty perkusyjne

   W poczet klasycznych instrumentów wchodzą także tradycyjne perkusje, czyli ksylofony, wykonywane na zamówienie koncertowe marimby, delikatne dzwonki czy trzyoktawowe wibrafony wyposażone w drewniane lub ratanowe pałeczki. Wszystkie dostępne w opcji semiprofessional i profesjonalnej.