Razem (brutto): 0,00 zł

Głośniki w obudowach do instalacji, aktywne

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena

Studiomaster PAS 6W - aktywny zestaw głośnikowy 30W kolor biały

PAS 6W Studiomaster to aktywny zestaw głośnikowy wyposażony w głośnik 6" i głośnik wysokotonowy. Moc RMS 30W. Regulacja barwy dźwięku. Bardzo selektywne brzmienie. Bardzo dobry przekaz mowy z prezentacji komputerowych i filmów. Wersja w kolorze białym.

  550,00 zł
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis!

  APART SDQ 5 PIR W - stereofoniczny zestaw aktywny 2x30W, biały, pilot sterowania

  Para zestawów głośniowych, w jednym zestawie wbudowany wzmacniacz stereofoniczny 2x30W, drugi zestaw pasywny. Zestawy dwudrożne, wyposażone w głośniki 5" i kopułkę wysokotonową 1". Regulacja barwy dźwięku basy, soprany. Złącze RS-232 do regulacji wybranych funkcji. W komplecie pilot na podczerwień. Dobre brzmienie. Kolor biały.
   1 099,00 zł
   Niedostępny na magazynie

   APART SDQ 5 PIR BL - stereofoniczny zestaw aktywny 2x30W, czarny, pilot sterowania

   Para zestawów głośniowych, w jednym zestawie wbudowany wzmacniacz stereofoniczny 2x30W, drugi zestaw pasywny. Zestawy dwudrożne, wyposażone w głośniki 5" i kopułkę wysokotonową 1". Regulacja barwy dźwięku basy, soprany. Złącze RS-232 do regulacji wybranych funkcji. W komplecie pilot na podczerwień. Dobre brzmienie. Kolor czarny.
    1 099,00 zł
    Niedostępny na magazynie

    APART SDQ 5 P W - para głośników 2x30W z wbudowanym wzmacniaczem, biały

    Apart SDQ 5 P to para zestawów głośniowych. W jednym zestawie wbudowany wzmacniacz stereofoniczny 2x30W, drugi zestaw pasywny. Zestawy dwudrożne, wyposażone w głośniki 5" i kopułkę wysokotonową 1". Regulacja barwy dźwięku basy, soprany. Dobre brzmienie. Kolor biały.
     959,00 zł
     Niedostępny na magazynie

     APART SDQ 5 P BL - stereofoniczny zestaw aktywny 2x30W, czarny

     Para zestawów głośniowych, w jednym zestawie wbudowany wzmacniacz stereofoniczny 2x30W, drugi zestaw pasywny. Zestawy dwudrożne, wyposażone w głośniki 5" i kopułkę wysokotonową 1". Regulacja barwy dźwięku basy, soprany. Dobre brzmienie. Kolor czarny.

      959,00 zł
      Niedostępny na magazynie

      APART OVO 5P BL - aktywny stereofoniczny zestaw głośników 2 x 20W/ 5,25” (para)

      Apart Audio OVO5P BL to aktywny stereofoniczny zestaw głośników, złożony z jednego aktywnego i jednego pasywnego głośnika. OVO5P ma obudowę typu bass-reflex z tworzywa ABS, 5,25-calowy głośnik niskotonowy oraz 1-calową miękką kopułkę wysokotonową co zapewnia wysokie natężenie dźwięku dzięki mocy wyjściowej 2 x 20 W. Zestaw wyposażono w regulację głośności oraz nasycenia niskich i wysokich tonów. Stereofoniczne wejście z gniazdem typu mini-jack o zwiększonej czułości pozwala na podłączenie laptopa , iPod-a lub dowolnego odtwarzacza MP3. Dostępne jest także stereofoniczne wejście z gniazdem RCA/Cinch dla nie zbalansowanych sygnałów liniowych. Kolor czarny.
       1 060,00 zł
       Niedostępny na magazynie

       FBT J 8 A - zestaw głośnikowy aktywny 250W, 8"+1"

       FBT J8A to zestaw głośnikowy o mocy 250W który zastosować można w małych systemach nagłośnienia dla DJ w konfiguracji z dodatkowym subbasem. Doskonale sprawdzi się w instalacjach obiektowych.
        1 553,00 zł
        Niedostępny na magazynie

        FBT J 8 AW - zestaw głośnikowy aktywny 250W, 8"+1"

        FBT J-8A W to zestaw głośnikowy o mocy 250W który zastosować można w małych systemach nagłośnienia dla DJ w konfiguracji z dodatkowym subbasem. Doskonale sprawdzi się w instalacjach obiektowych. Wersja w kolorze białym.
         2 050,00 zł
         Niedostępny na magazynie

         APART OVO 5P W - aktywny stereofoniczny zestaw głośników 2 x 20W/ 5,25” (para)

         Apart Audio OVO5P-W to aktywny stereofoniczny zestaw głośników, złożony z jednego aktywnego i jednego pasywnego głośnika. OVO5P ma obudowę typu bass-reflex z tworzywa ABS, 5,25-calowy głośnik niskotonowy oraz 1-calową miękką kopułkę wysokotonową co zapewnia wysokie natężenie dźwięku dzięki mocy wyjściowej 2 x 20 W. Zestaw wyposażono w regulację głośności oraz nasycenia niskich i wysokich tonów. Stereofoniczne wejście z gniazdem typu mini-jack o zwiększonej czułości pozwala na podłączenie laptopa , iPod-a lub dowolnego odtwarzacza MP3. Dostępne jest także stereofoniczne wejście z gniazdem RCA/Cinch dla nie zbalansowanych sygnałów liniowych. Kolor biały.
          999,00 zł
          Niedostępny na magazynie

          APART OVO8P-W - głośnik gabinetowy aktywny 60 W biały

          Apart Audio OVO8P W to owalny głośnik gabinetowy aktywny o mocy 60W. Przeznaczony jest do użytkowania w pomieszczeniach oraz osłoniętych miejscach na wolnym powietrzu. Uchwyt montażowy umożliwia zainstalowanie głośnika w dowolnej, pożądanej pozycji. Kolor biały.
           1 362,00 zł
           Niedostępny na magazynie

           APART OVO8P-BL - głośnik gabinetowy aktywny 60 W czarny

           Apart Audio OVO8P BL to owalny głośnik gabinetowy aktywny o mocy 60W. Przeznaczony jest do użytkowania w pomieszczeniach oraz osłoniętych miejscach na wolnym powietrzu. Uchwyt montażowy umożliwia zainstalowanie głośnika w dowolnej, pożądanej pozycji. Kolor czarny.
            1 362,00 zł
            Niedostępny na magazynie