Razem (brutto): 0,00 zł

Pokrowce do gitar

Potrzebujesz pomocy?
Jędrzej Kaniewski

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

Pokrowce do gitar

Profesjonalna gitara to inwestycja na lata, instrument, który ze względu na koncerty, wędrówki, mniejsze lub większe występy, będzie cały czas przenoszony. Dlatego tak ważne jest, by go odpowiednio zabezpieczyć oraz uchronić przez mechanicznymi zniszczeniami czy cięższymi warunkami atmosferycznymi. Pokrowce do gitar wykonane są z grubych, solidnych materiałów, najczęściej w ciemnym, czarnym kolorze. U nas znajdziesz fasony dopasowane do gitar elektrycznych, basowych czy klasycznych. Dostępne są też w różnych rozmiarach – ½, ¾ czy choćby 4/4.

Wewnętrzne zabezpieczenie

Pokrowce od Canto czy Cuenta posiadają dodatkowe wypełnienie w postaci pianki o grubości od 5 do 20mm. W ten sposób instrument jest stabilny oraz nie przesuwa się w zbyt dużym opakowaniu. Tym, którzy chcą uchronić delikatne gitary przed deszczem, spodobają się kroje uszyte z wodoodpornej Cordury  czy wzmocnione dodatkowymi szwami.

Poręczne i wygodne modele

W zależności od gabarytów, instrument może swoje ważyć, wtedy nieocenione okazują się szelki, które pozwalają założyć pokrowiec na plecy i nosić go w formie plecaka. Alternatywą są także solidne, plastikowe rączki. Obok klasycznych futerałów polecamy także specjalne torby na osprzęt gitarowy, główki czy wszelkie zasilacze, baterie. Uszyte z prostokąta akcesoria można swobodnie nosić w ręce, a wewnętrzne rzepy pozwalają na mocne umocowanie kabli w środku. Dodatkową wygodę zapewniają zewnętrzne kieszonki, do których można wrzucić bardziej podręczne rzeczy czy małe przedmioty.

Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00