Razem (brutto): 0,00 zł

Instrumenty klawiszowe

Potrzebujesz pomocy?
Robert Pawelczak

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

Viscount UNICO CLV 6 - cyfrowe organy sakralne 35 głosów

Organy Unico CLV6 wyposażone są w 2 manuały i 35 rejestrów głosowych. Instrument oferuje wszystkie zalety nowej technologii i sprawdzą się doskonale zarówno u profesjonalistów jak i początkujących organistów.

  49 900,00 zł
  Niedostępny na magazynie

  Viscount UNICO CLV 4 - cyfrowe organy sakralne 35 głosów

  Unico CLV4 wyposażone są w 2 manuały i 35 rejestrów głosowych. Organy te oferują wszystkie zalety nowej technologii i sprawdzą się doskonale zarówno u profesjonalistów jak i początkujących organistów.

   42 000,00 zł
   Niedostępny na magazynie

   Viscount UNICO CLV 7 - cyfrowe organy sakralne 33 głosy

   Organy Unico CLV7 wyposażone są w 2 manuały i 33 wyciągane rejestry głosowe. Instrument oferuje wszystkie zalety nowej technologii i sprawdzą się doskonale zarówno u profesjonalistów jak i początkujących organistów.

    65 000,00 zł
    Niedostępny na magazynie

    Viscount UNICO CLV 8 - cyfrowe organy sakralne 50 głosów

    UNICO CLV 8 Viscount - organy wyposażone w 3 manuały i 50 rejestrów głosowych. Instrument oferuje wszystkie zalety nowej technologii i sprawdzą się doskonale zarówno u profesjonalistów jak i początkujących organistów.

     70 800,00 zł
     Niedostępny na magazynie

     Viscount SONUS 40 - cyfrowe organy sakralne 30 basów

     Organy Viscount Sonus 40 wykorzystują nową opatentowaną technologię RAR dzięki której organista może doświadczyć przestrzeni i atmosfery spotykanej wyłącznie w wielkich świątyniach. Organy Sonus 40 z technologią RAR z niesamowicie realnym brzmieniem organów tradycyjnych w niskiej cenie to idealne rozwiązanie dla szkół muzycznych i domów.

      49 000,00 zł
      Niedostępny na magazynie

      Viscount SONUS 45 - cyfrowe organy sakralne 30 basów

      Instrument Viscount Sonus 45 wykorzystuje nową opatentowaną technologię RAR dzięki której organista może doświadczyć przestrzeni i atmosfery spotykanej wyłącznie w wielkich świątyniach. Organy Sonus 45 z technologią RAR zachwycą najbardziej wymagających organistów zarówno w domu jak i szkole muzycznej. 34 rejestry bazujące na technologii Physis dla dwóch manuałów i 30 - nutowego pedału w niesamowicie niskiej cenie.

       52 000,00 zł
       Niedostępny na magazynie

       Viscount SONUS 50DLX - cyfrowe organy sakralne 35 głosów

       Instrument Viscount Sonus 50 Delux wykorzystuje nową opatentowaną technologię RAR dzięki której organista może doświadczyć przestrzeni i atmosfery spotykającej wyłącznie w wielkich świątyniach. Organy Sonus 50 Delux z technologią RAR w pięknie wykończonej obudowie zachwycą najbardziej wymagających organistów zarówno w domu jak i szkole muzycznej. 38 rejestrów bazujących na technologii Physis dla 3 manuałów i 30. nutowego pedału w niesamowicie niskiej cenie.

        75 000,00 zł
        Niedostępny na magazynie

        Viscount SONUS 60 - cyfrowe organy sakralne 50 głosów

        Instrument Viscount Sonus 60 wykorzystuje nową opatentowaną technologię RAR dzięki której organista może doświadczyć przestrzeni i atmosfery spotykanej wyłącznie w wielkich świątyniach. Organy Sonus 60 z technologią RAR zachwycą najbardziej wymagających organistów zarówno w domu jak i szkole muzycznej. 50 rejestrów bazujących na technologii Physis dla 3 manuałów i 32. nutowego pedału w niesamowicie niskiej cenie.

         65 000,00 zł
         Niedostępny na magazynie

         Viscount DOMUS 4 - cyfrowe organy sakralne 35 głosów

         Domus 4 - organy elektroniczne wyposażone w 2 manuały i 35 rejestrów głosowych. Organy te oferują wszystkie zalety nowej technologii Physis Plus Advanced Physical Modelling. Model sprawdza się doskonale zarówno u profesjonalistów jak i początkujących organistów.

          33 200,00 zł
          Niedostępny na magazynie

          Instrumenty klawiszowe

          Przy obecnym rozwoju technologii, instrumenty klawiszowe stanowią jedno z najbardziej uniwersalnych, wszechstronnych oraz funkcjonalnych rozwiązań dla muzyków. Świadczą o tym ogromne możliwości komponowania dźwięku, kontrolowania skali, dynamiki, polifoniczności czy wytwarzania syntez melodii, a także proste i rozbudowane klawiatury. Oferujemy sprzęt muzyczny przeznaczony dla osób ze wszystkich kategorii wiekowych czy zawodowych. Proste w obsłudze modele Casio z wbudowanymi lekcjami i mniejszą klawiaturą dla uczących się dzieci czy większe, profesjonalne modele estradowe dla zaawansowanych muzyków. Są to zarówno przenośne keyboardy, jak i pianina cyfrowe, akordeony, syntezatory czy poręczne moduły brzmieniowe. Większość instrumentów posiada dodatkowe wejścia do podpięcia gitary, MP3, iPada czy iPhone’a, umożliwiające tworzenie muzyki przy akompaniamencie cenionych twórców czy innych brzmień.

          Funkcjonalność i prostota

          Proponujemy instrumenty klawiszowe od cenionych producentów – Casio, Yamaha czy Roland, które posiadają kilkaset rytmów, brzmień, poszerzone opcje samplowania i akompaniamentu. Organistom oraz artystom muzyki sakralnej polecamy majestatyczne organy cyfrowe z kompaktową klawiaturą wydające autentyczny, katedralny dźwięk. Jednak równie ważne w muzyce prywatnej, estradowej czy kościelnej są wszelkie akcesoria, wymienne klawisze, zasilacze, lampki, taborety czy przewody umożliwiające podpięcie się pod prąd czy połączenie z innymi instrumentami. Bez nich elektroniczne dźwięki nie byłyby możliwe.

          Twój asystent sprzedaży
          Klawisze
          Robert Pawelczak

          +48 61 222 49 19

          klawisze@musiccenter.com.pl

          Godziny otwarcia

          poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
          sobota: 10:00 - 14:00