Razem (brutto): 0,00 zł

Dj miksery

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena

IMG Stage Line MPX 44/SW - mikser 6-kanałowy DJ

MPX 44/SW IMG Stage Line to 6-kanałowy mikser stereo dla DJ z czarnym matowym, aluminiowym panelem przednim. Wyposażony w 2 wejścia mikrofonowe i 4 wejścia stereo.

 • Promocja
1 295,00 zł -10%
1 165,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: zwykle w 24h
Dostawa gratis!

IMG Stage Line MPX 206/SW - mikser DJ 4 kanaly stereo 2 kanały mikrofonowe

MPX 206/SW IMG Stage Line to 6-kanałowy mikser stereo 4 kanały wejściowe stereo, z diodowymi wskaźnikami poziomu. Przełączane linia/phono (kanały 1-2) i linia/linia (kanały 3-4), z regulacją wzmocnienia oraz 3-punktowym korektorem z funkcją cut 1 kanał mikr. DJ.

  2 659,00 zł
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis!

  Dj miksery

  Profesjonale efekty DJ-skie, zmiksowanie kawałków czy stworzenie nowatorskich, tanecznych kompozycji wymaga specjalistycznego sprzętu oraz zaawansowanej konsoli. Jednym z najważniejszych jej elementów są DJ miksery, czyli urządzenia, które stają się przekaźnikiem między poszczególnymi systemami nagłaśniającymi, dyskami czy efektorami i pomagają uzyskać kontrolę nad szumem oraz kakofonią dźwięków. 

  Na przyjęcie ze znajomymi oraz na imprezę masową

  Miksery mogą być minimalistyczne, dwukanałowe, pozbawione dodatkowych modułów brzmieniowych, jak i rozbudowane, z szeroką paletą styli, efektów czy zwielokrotnioną ilością złącz. Pierwsze będą idealne na początku drogi, a także na kameralnych imprezach ze znajomymi czy na występie w klubie. Drugie stworzone są na potrzeby imprez masowych, sytuacji, w których dźwięk musi być naprawdę oryginalny i donośny. Polecamy profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w naprawdę wymagających warunkach oraz przy żądnej wrażeń widowni. Poszczególni producenci zapewniają duże możliwości korekcji dźwięku dźwięku mikrofonu, regulacje krzywych cięcia, opcje zapętlania, odsłuchy sygnału czy efekty wizualne oraz brzmieniowe. 

  Tańsze opcje czy zaawansowany DJ mikser?

  Wybór odpowiedniego miksera powinien być poprzedzony analizą potrzeb oraz oczekiwań w stosunku do sprzętu. Jeśli potrzebujesz po prostu fajnego gadżetu do przetwarzania i miksowania muzyki, zdecyduj się na tańsze opcje. Jeśli chcesz na poważnie zająć się realizacją dźwięku i djowaniem, to lepszą inwestycją będzie Reloop czy Pioneer.