Razem (brutto): 0,00 zł

Gramofony Dj

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

Monacor EN 24 - wkładka gramofonowa

EN 24 Monacor to gramofonowa wkładka magnetyczna stereo (Moving Magnet) z diamentową igłą oraz 1,3cm (½") mocowaniem.

  169,00 zł
  Dostępny na magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis! od 300 zł

  Gramofony Dj

  Kojarzą się ze stylem retro i wolnym, klimatycznym sprzętem do odtwarzania płyt winylowych. W Dj-skim wydaniu jest to ultranowoczesny sprzęt oparty na technologiach DVS czy współpracujący z całym osprzętem lub konsolą. Wyróżnia się dwa podstawowe typy gramofonów – z napędem paskowym oraz z bezpośrednim. Oba wykorzystywane są przez profesjonalistów, jednak służą do innych celów oraz wiążą się z nimi inne możliwości. 

  Gramofony paskowe

  Prostsze, lżejsze oraz dające mniej możliwości. Gramofony paskowe stworzone są dla osób, które zadowalają się odtwarzaniem muzyki oraz kontrolą prędkości. Ze względu na swoją budowę nie można na nich miksować, są jednak dobrym rozwiązaniem na bardziej kameralne wydarzenia. Znajdziesz u nas modele Monacor czy Numark z aluminiowymi lub magnetycznymi talerzami. 

  Gramofony bezpośrednie

  Sprzęt z bezpośrednim napędem daje niemal nieograniczone możliwości miksowania. Ich silnik obraca się z dużą szybkością oraz charakteryzuje się znaczną bezwładnością, dzięki czemu ruszony prędko wraca do swojej pozycji. Co więcej, nowoczesne gramofony posiadają po kilka prędkości oraz krótki czas zmiany między nimi. W tej kategorii polecamy szczególnie bardziej zaawansowane modele Reloop. 

  Akcesoria do gramofonów

  Zbytnia eksploatacja sprzętu podczas dobrej zabawy może prowadzić do rychłego zniszczenia gramofonów. Możesz o nie dbać wybierając odpowiednie opakowania na winyle, szczoteczki do czyszczenia płyt, a także wygodne pokrywy gramofonowe. Do wzmocnienia dźwięku nieocenione będę przedwzmacniacze.