Razem (brutto): 0,00 zł

Projektory dźwięku

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena

Monacor EDL 220WS - projektor dźwięku 20W 100V IP44

EDL 220WS Monacor - projektor dźwięku PA , 20W. Technika 100V, 2 głośniki z polipropylenową membraną, emisja dwustronna. Bryzgoszczelna obudowa EDL 220WS z tworzywa sztucznego z gumowymi połączeniami.

Więcej informacji pod numerem telefonu 881 208 158.
Zamówienia za pobraniem można składać również pocztą naglosnienie@musiccenter.com.pl

430,00 zł
Dostępny na magazynie
Wysyłka: zwykle w 24h
Dostawa gratis!

Monacor EDL 110WS - projektor dźwięku 10W 100V

EDL 110WS Monacor - projektor dźwięku 10W/100V. Głośnik z polipropylenową membraną. Bryzgoszczelna obudowa EDL 110WS z tworzywa sztucznego z gumowymi połączeniami i wytrzymałym połączeniem kabla.

Więcej informacji pod numerem telefonu 881 208 158.
Zamówienia za pobraniem można składać również pocztą naglosnienie@musiccenter.com.pl

385,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: zwykle w 24h
Dostawa gratis!

APART MP16 G - głośnik projektorowy 5,5” RMS 16 W

MP16-G to kompaktowy projektor dźwięku, który jest wyposażony w wysokiej jakości 16 W transformator. Głośnik jest przeznaczony do odtwarzania muzyki i mowy na najwyższym poziomie w wielu zastosowaniach przemysłowych lub zawodowych, w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Łączy w sobie wytrzymałą obudowę z dobrą jakością dźwięku, a ponieważ wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej lub aluminium pozostaje wolny od rdzy. Jakość Gwarantowana! Music Center Poznań
404,00 zł
Niedostępny na magazynie

APART MP26 G - głośnik projektorowy 100V 6,5 " 26 W

MP26-G to stylowy i kompaktowy projektor dźwięku, który jest wyposażony w wysokiej jakości 26-watowy Głośnik jest przeznaczony do wysokiej jakości odtwarzania muzyki i mowy w wielu zastosowaniach przemysłowych lub zawodowych, w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Łączy w sobie wytrzymałą obudowę z dobrej jakości dźwiękiem, a ponieważ wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej lub aluminium głośnik pozostanie wolny od rdzy. Music Center Poznań
530,00 zł
Niedostępny na magazynie

APART MPBD20 G - dwukierunkowy głośnik projektorowy 2 x 5” 20 W 100V

APart Audio MPBD20-G to stylowy, dwukierunkowy, 100-woltowy głośnik projektorowy o unikalnym wzornictwie. Wyposażony jest w dwa 5-calowe przetworniki szerokopasmowe, odporne na działanie wilgoci. Głośnik może być z powodzeniem stosowany w szerokim zakresie różnorodnych aplikacji – od przekazywania komunikatów przywoławczych do odtwarzania muzyki tła. Przetworniki umieszczone są pod różnymi kątami, co sprzyja większej czytelności przekazu oraz niweluje odbicia fal dźwiękowych. Głośnik projektorowy jest świetnym rozwiązaniem w takich miejscach jak korytarze, perony dworcowe, magazyny czy pasaże handlowe
707,00 zł
Niedostępny na magazynie

Projektory dźwięku

Projektory dźwięku to niezwykłe urządzenia, które sprawią, że Twój dźwięk stanie się prawdziwie trójwymiarowy. Dzięki nim możesz odkryć zupełnie nowe wymiary brzmienia, które przeniosą Cię w niezapomniane muzyczne podróże.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór projektorów dźwięku, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Bez względu na to, czy jesteś muzykiem sceny, producentem muzycznym czy po prostu miłośnikiem doskonałego brzmienia, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dzięki naszym projektorom dźwięku będziesz mógł doświadczyć dźwięków w sposób, jakiego wcześniej nie doświadczałeś. Ich zaawansowana technologia pozwala na precyzyjne odwzorowanie każdego dźwięku, co sprawia, że brzmienie nabiera głębi i przestrzenności. Będziesz mógł w pełni docenić każdy niuans, każdy akord i każdą nutę.

Nasze projektory dźwięku pochodzą od renomowanych producentów, którzy stawiają na innowacyjność i jakość. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że otrzymasz sprzęt nie tylko niezawodny, ale także w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

W naszym sklepie muzycznym oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać odpowiedni projektor dźwięku, który spełni Twoje oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie Ci satysfakcji i zadowolenia z zakupów.