Razem (brutto): 0,00 zł

Miksery

Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena

Allen & Heath ZEDi 10 FX - mikser dźwięku 4 kanały mikrofonowe, interfejs USB

Nowe modele ZEDi to kompaktowe miksery z wbudowanym interfejsem USB 24-bit/96 kHz 4x4. Pozwalają na wielościeżkowe odtwarzanie i nagrywanie na Maczki i PeCety, a także na urządzenia iOS. Miksery posiadają bardzo elastyczne możliwości routingu sygnału. ZEDi 10 FX - mikser dźwięku 4 kanały mikrofonowe, interfejs USB.

  1 589,00 zł
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Wysyłka: zwykle w 24h
  Dostawa gratis!

  Allen & Heath ZED 6FX - mikser dźwięku 2 kanały mikrofonowe

  ZED 6FX zawiera system efektów, który obejmuje multiefekty łączące pogłosy, delay’e, doublery, chorusy i inne modulatory, za pomocą których można stworzyć dynamiczne i zróżnicowane efekty o wysokiej, studyjnej jakości. Mikser ZED 6FX wyposażono w dwa kanały mikrofonowe i dwa kanały stereofoniczne.

   929,00 zł
   Ostatnie sztuki w magazynie
   Wysyłka: zwykle w 24h
   Dostawa gratis!

   Studiomaster Digilive 16 RS - mikser cyfrowy 8 stref, sterowany bezprzewodowo, kompaktowy mikser cyfrowy, instalacyjny mikser cyfrowy

   Studiomaster Digilive 16RS to najnowszy, zdalnie sterowany mikser cyfrowy, wyposażony w 12 kanałów mikrofonowych i dwa wejścia stereo oraz 8 stref - wyjść. Doskonałe rozwiązanie dla małego zespołu i na instalacje. Przetworniki najwyższej jakości 48kHz/24 bit. Pełna gama procesorów DSP - 4-punktowe EQ, kompresory i multi-efekt wokalny. Zdalne sterowanie za pomocą Ipada
    3 890,00 zł
    Ostatnie sztuki w magazynie
    Wysyłka: zwykle w 24h
    Dostawa gratis!

    Allen & Heath SQ 5 - mikser cyfrowy

    SQ 5 jest oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-5 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX.

     17 999,00 zł
     Ostatnie sztuki w magazynie
     Wysyłka: zwykle w 24h
     Dostawa gratis!

     Allen & Heath SQ 6 - mikser cyfrowy zmotoryzowane suwaki

     SQ-6 oparty jest na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-6 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX.

      21 699,00 zł
      Ostatnie sztuki w magazynie
      Wysyłka: zwykle w 24h
      Dostawa gratis!

      Allen & Heath SQ 7 - mikser cyfrowy suwaki tłumiki zmotoryzowane

      SQ 7 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-7 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX.

       25 990,00 zł
       Ostatnie sztuki w magazynie
       Wysyłka: zwykle w 24h
       Dostawa gratis!

       Yamaha DM3S Standard - mikser cyfrowy

       DM3S Standard - kompaktowy, profesjonalny mikser cyfrowy. Yamaha DM3S Standard wyposażony jest w 16 wejść i przeznaczony jest do szerokiego zakresu zastosowań począwszy od małych systemów nagłośnienia do produkcji muzycznej.

       Polecamy również 

       Yamaha DM3 - mikser cyfrowy z interfejsem Dante

        8 111,00 zł
        Ostatnie sztuki w magazynie
        Wysyłka: zwykle w 24h
        Dostawa gratis!

        Yamaha RK-DM3 - uchwyt rack do miksera cyfrowego Yamaha DM3

        Yamaha RK-DM3 to para uchwytów rack umożliwiających zamontowanie miksera Yamaha DM3 lub DM3S w skrzyniach transportowych i szafach systemu rack 19".

         444,00 zł
         Ostatnie sztuki w magazynie
         Wysyłka: zwykle w 24h
         Dostawa gratis!

         Yamaha DM3S Standard SET - mikser cyfrowy z uchwytem rack RK-RM3

         DM3S Standard - kompaktowy, profesjonalny mikser cyfrowy. Yamaha DM3S Standard wyposażony jest w 16 wejść i przeznaczony jest do szerokiego zakresu zastosowań począwszy od małych systemów nagłośnienia do produkcji muzycznej. W zestawie taniej !

         Polecamy również 

         Yamaha DM3 - mikser cyfrowy z interfejsem Dante

         • Promocja
         • Zestaw
         8 555,00 zł -111,00 zł
         8 444,00 zł
         poprzednia najniższa cena: 8 555,00 zł
         Ostatnie sztuki w magazynie
         Wysyłka: zwykle w 24h
         Dostawa gratis!

         Roland GO:Mixer Pro-X - mikser dźwięku dla smartfonów

         GO:Mixer Pro-X - nowa wersja popularnego przenośnego mini miksera z zasilaniem bateryjnym. Przeznaczony do współpracy ze smartfonami i aplikacjami do nagrywania, tworzenia clipów video, streamingu etc.

         • Gorąca nowość
         699,00 zł
         Niedostępny na magazynie

         Studiomaster Mikser cyfrowy DIGILIVE 16 - suwaki zmotoryzowane 12 kanałów mikrofonowych

         mikser cyfrowy DIGILIVE 16 Studiomaster to nowy kompaktowy cyfrowy mikser dźwięku ze zmotoryzowanymi faderami oraz możliwością sterowania z iPad'a. Studiomaster DIGILIVE 16 posiada 12 wejść mikrofonowych, 2 wejścia stereofoniczne oraz 6 wysyłek AUX. Dzięki tej konfiguracji sprawdzi się w takich miejscach jak kluby muzyczne, szkoły, teatry itp.

         Dział nagłośnienia tel. 881 208 158 lub 61 2224918

          4 990,00 zł
          Niedostępny na magazynie

          Miksery

          Realizacja dźwięku to profesjonalna dziedzina, w której równie ważne, co umiejętności są rozbudowane konsole oraz zaawansowane miksery audio. To właśnie ten sprzęt jest centralnym węzłem, który w jednym miejscu spaja cały system nagłaśniający oraz źródła sygnału elektroakustycznego. Osoba zasiadająca za mikserem może w pełni kontrolować brzmienia, tłumić szumy, redukować częstotliwości czy operować głośnością. Obecnie w naszym sklepie posiadamy miksery analogowe oraz cyfrowe. Ich zastosowanie jest wszechstronne – do użytku na szkoleniach, w szkołach, teatrach, na konferencjach, koncertach czy w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. 

          Miksery analogowe

          Te bardziej klasyczne miksery posiadają cztery lub sześć kanałów, spośród których każdy składa się z kilku mniejszych urządzeń funkcyjnych. Są to zarówno przedwzmacniacze, phantomy wspierające zbieranie dźwięku przez mikrofony pojemnościowe, filtry dolnozaporowe, które służą do wycinania niechcianych częstotliwości, a także korektory barwy tonu, tłumiki, regulatory oraz odsłuchy. U nas znajdziesz także bardziej profesjonalne, 12-kanałowe miksery analogowe od Yamaha czy amatorski Monacor. 

          Miksery cyfrowe

          Nowocześniejsze oraz łatwiejsze w obsłudze miksery cyfrowe pozwalają na pracę na jednym sygnale cyfrowym, dzięki czemu można dowolnie ustawiać regulatory, nadawać im po kilka funkcji czy modułowo zmniejszać lub rozbudowywać urządzenie. Jest to szczególnie pomocne podczas transportu sprzętu – ciężkie modele analogowe są znacznie trudniejsze w przenoszeniu. Do najbardziej cenionych mikserów cyfrowych należą Soundcraft czy Allen & Heath. Wygodne w użyciu oraz praktyczne są także rozszerzenia od Yamaha.