Razem (brutto): 0,00 zł

DAS Audio Altea 412A - kolumna aktywna 400W

Najważniejsze cechy:

Altea 412A Das Audio - kolumna aktywna o mocy 400W RMS. Głośniki zastosowane w Altea 412A : 12"+driver 1". 
Wbudowany procesor DSP. Bardzo dobre brzmienie w tej klasie cenowej.

Karta produktu
opis produktu

Das Audio Altea 412A - kolumna aktywna o mocy 400W RMS. Głośniki : 12"+driver 1". 
Wbudowany procesor DSP. Bardzo dobre brzmienie w tej klasie cenowej.

Kolumna wyposażona w głośniki 12" i 1", aktywna, szerokopasmowa wysokiej klasy do zastosowań klubowych oraz na estradzie jako satelita współpracujący z subbasem. Kolumnę zaprojektowano  na moc ciągłą RMS 400W jeśli wysterujemy kolumnę sygnałem 0 dB a przy zastosowanych głośnikach tej klasy pozwala na osiągnięcie mocy muzycznej 800W. Wysoką jakość kolumny potwierdza parametr jej sprawności maksymalnej wynoszący 126 dB. Zdolność przenoszenia szerokiego zakresu częstotliwości akustycznych od 60Hz - 20kHz daje możliwość dobrego odsłuchu instrumentów w aranżacjach muzycznych począwszy od sekcji basowo-perkusyjnej do partii wokalnych. Użyty w konstrukcji kolumny, głośnik niskotonowy 12" 12MI4 dobrze przetwarza częstotliwości podstawowe i harmoniczne instrumentów typu pianino, gitara, organy oraz głos wokalistów.

Drugi z głośników, driver wysokotonowy o średnicy cewki 1" M32 charakteryzuje się dobrą efektywnością w przetwarzaniu wysokich częstotliwości i zapewnia wysoki poziom głośności. Kolejną ważną cechą kolumny jest tzw. kąt emisji, który mierzony jest dla częstotliwości 1 kHz i wynosi 90° × 60°. Klasycznym rozwiązaniem stosowanym w produkowanych dzisiaj aktywnych zestawach głośnikowych są dwa gniazda wejściowe Combo (XLR + jack) i mini jack oraz wyjściowe XLR. Korzystnym rozwiązaniem obsługowym jest wyświetlacz na tylnej ścianie kolumny na którym pojawiają się ustawienia procesora DSP zmieniane kółkiem po jego prawej stronie. Producent przewidział możliwość ustawienia wielu parametrów w procesorze DSP zgodnie z potrzebami użytkownika. Wśród nich znajdziemy regulację głośności, presety brzmień zależnie od muzyki i zainstalowania kolumny, opóźnienie dźwięku przy współpracy z subbasem oraz wybór częstotliwości crossovera.

Potencjometry zamontowane pod wejściami XLR-jack (combo) służą do ustawienia sygnału wejściowego aby nie doprowadzić do przesterowania a z drugiej strony aby uzyskać maksymalną moc kolumny. Producent wyposażył kolumnę również w moduł Bluetooth do komunikacji z urządzeniami nadającymi muzykę. Estetyczną wzorniczo obudowę o wymiarach 655mm x 380mm x 350mm wykonano z poliestru, przewidziano do postawienia na statywie kolumnowym i wyposażono w odpowiednie gniazdo zamontowane w dolnej płycie. Konstrukcję w której zastosowano profesjonalne głośniki, której masa wynosi 15kg producent przygotował do przenoszenia za pomocą trzech dużych i wygodnych uchwytów. Aby zapewnić właściwe użytkowanie i zabezpieczenie kolumny głośnikowej polecamy opcjonalne wyposażenie dodatkowe: statyw kolumnowy, przewód symetryczny XLR-XLR marki MC Audio serii MS2N o dowolnej długości.

Zestaw głośnikowy serwisowany jest przez producenta w okresie gwarancji przez 24 miesiące. Dzięki zastosowanym głośnikom, kolumna głośnikowa jest bardzo wytrzymała na wielogodzinne użytkowanie podczas odtwarzania muzyki, znajduje zastosowanie do obsługi konferencji i imprez szkolnych ze względu na atrakcyjny wygląd. Projektantem i producentem opisywanej kolumny głośnikowej jest firma DAS Audio która od wielu lat dba o właściwe parametry zestawów głośnikowych oraz zapewnia słuchaczom ciekawe brzmienie. Produkcja kolumny odbywa się w Chinach.

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.