Razem (brutto): 0,00 zł

Rduch CMGnz 65 mikrofon gęsia szyja - pojemnościowy ze złączem XLR 65cm czarny

Najważniejsze cechy:

CMGnz 65 mikrofon gęsia szyja to model pojemnościowy na giętkim ramieniu o długości 65cm. Posiada dyskretny wygląd, zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku w różnych zastosowaniach, takich jak nagłośnianie świątyń, sal sądowych i konferencyjnych. Rduch CMG-nz jest wykonany w kolorze czarnym, malowany proszkowo. Mikrofon zakończony jest złączem XLR które umożliwia jego zamocowanie do podstawy lub statywu sprzedawanego oddzielnie.

Karta produktu
Cechy produktu
Charakterystyka Kardioidalna.
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz.
Impedancja 200Ω
Max SPL 134dB.
Czułość 26 mV/Pa.
Stosunek sygnał/szum 74dB.
Zasilanie 20 - 48V DC.
Złącze XLR.
Kolor czarny.
Wymiary Długość szyjki: 65cm
Waga 415g.
Dodatkowe dane Możliwość zamocowania na podstawie Monacor DMS-1, uchwytach PAZ-NC, PAZ-NS, PAZ-NP, PAZ-N oraz statywach ST-Z, ST-Zp, ST-Z/1, ST-Zp/1.
opis produktu

Mikrofony pojemnościowe typu CMG nz na giętkim ramieniu posiadają dyskretny wygląd, zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku w różnych zastosowaniach, takich jak nagłośnianie świątyń, sal sądowych i konferencyjnych. Wykonanie w kolorze czarnym, malowany proszkowo. Rduch CMGnz 65 mikrofon gęsia szyja oferuje bardzo dobre brzmienie z uwzględnieniem niższych częstotliwości głosu. Model CMGnz 65 mikrofon gęsia szyja wyposażony jest w złącze XLR.

Music Center Poznań

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.