Razem (brutto): 0,00 zł

DVDO DVDO Tile - bezprzewodowy konferencyjny system transmisji HDMI

Najważniejsze cechy:
Uniwersalny i unikalny system prezentacyjny Multiviewer do rozwiązań konferencyjnych, edukacyjnych z wyjściem podwójnym 1080p@60 lub 4k HDMI 2.0a-tylko dla jednego z 5 wejść. Wyświetlanie do 5 okien (max 4 streamy wideo) od nieograniczonej ilości użytkowników na max 2 ekranach. Możliwość edycji okien, rozmiaru, położenia, blending, kontrola audio. Sieć: Ethernet, WiFi. Współpraca z Windows, Mac, Android i IOS.
Karta produktu
Cechy produktu
Zastosowanie Bezprzewodowy pulpit konferencyjny dla delegata
Zestaw Wymaga licencji w niektórych krajach UE.
Mikrofon doręczny
Czas pracy na komplecie baterii: minimum 8 godzin.
Pasmo przenoszenia: 30 Hz-18 kHz
Przełączana moc nadajnika (high: 25mW/low: 2.5mW)
Możliwość wyboru 1000 kanałów UHF (672.000-696.975MHz), synchronizacja z odbiornikami TXS-606, TXS-626 oraz TXS-646 poprzez funkcję ACT
Regulowana czułość
Wyświetlacz LCD: grupa/kanał, poziom sygnału audio i stan baterii
Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
Waga: 312 g
opis produktu

Bateria

Uniwersalny system prezentacyjny do rozwiązań konferencyjnych, edukacyjnych i nie tylko.

Nowy DVDO TILE pozwala na jednoczesne przesyłanie, streamowanie i castowanie dowolnych treści z niemal każdego urządzenia bezprzewodowego na jeden lub dwa wyświetlacze.

Sygnał 4k@60 przenosi tylko z wejścia nr 5 oznaczonego jako HDMI Loop Through i wówczas na ekran wyjściowy tylko na wyjściu głównym poda sygnał  3840x2160p@60, który będzie nieskalowalny.
W pozostałych przypadkach  5 okien z wejść 1..4 (każde o rozdzielczości do full HD) można skalować i dowolnie umiesczać na ekranie wyjściowym o rozdzielczosci full HD.

Ponadto można castować dowolny materiał: wideo, audio, youtube i obrazy o rozdzielczosći do ful HD z komputerów, telefonów, tabletów w ilości do 4 strumieni naraz lub zrobić kombinację powyższych okien

 

 

Cechy:

Pozwala na przesyłanie do 5 ekranów z urządzeń Windows od wielu użytkowników i z wielu źródeł Obsłuży do 4 streamów wideo Full HD 1080p jednocześnie Tryb moderatora – pozwala na kontrolę i zarządzanie treściami oraz użytkownikami Uniwersalna kompatybilność na równi z urządzeniami iOS, Android, Mac i Windows Możliwość dostosowania prezentacji – zmiana położenie elementów, rozmiarów czy efekt blendowania okien.

9V alkaliczna.

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.