Razem (brutto): 0,00 zł

Foxgear TW-100 - wzmacniacz gitarowy, podłogowy, 100 W RMS

Najważniejsze cechy:

Kompleksowe podejście do wzmacniania gitar - analogowe wzmacniacze podłogowe włoskiej marki Foxgear o mocy 100 wat RMS. Charakterystyka wzmacniaczy Fendera w kompaktowej odsłonie do Twojego pedalboarda!

  • Polecamy
Karta produktu
Cechy produktu
Technologia Tranzystorowa
Moc RMS 100W RMS @4Ohm max 3%THD
Impedancja 4/8/16 Ohm
Kanały 1
Kontrolery bass, middle, treble, varicab level, xlr level, amp level, preamp level, ground/lift, on/standby, direct/varicab
Złącza Wejście: jack
Wejście zasilacza
Wyjście głośnikowe: jack
Wyjście direct: XLR
Wymiary 90 x 127 x 30 mm
Waga 0,5 kg
opis produktu

Foxgear to włoski dystrybutor i producent sprzętu dla gitarzystów. W ich stajni znajdują się legendarne marki takie jak Baroni czy Gurus, z których korzystają największe legendy muzyki wszechczasów, wśród nich, między innymi, znany z grupy TOTO Steve Lukather. Najwyższa jakość brzmienia i włoski temperament wprost do Twojego pedalboarda.

TW-100 jest wyraźnie inspirowany erą wzmacniaczy Fendera z lat 60. i 70. i dokładnie odtwarza ten rodzaj brzmienia. Duży zapas mocy, punch, bas i genialne wysokie częstotliwości, które czynią go jednym z najlepszych czystych wzmacniaczy w historii. Seria Miniamp została zaprojektowana jako najlepszy przyjaciel każdego efektu i oferuje najlepsze rozwiązanie na próby, koncerty, ćwiczenia w domu i zastosowania studyjne, bez kompromisów. Analog Variable Cabinet Simulator to w 100% analogowa symulacja krzywych EQ, które doskonale oddają brzmienia "żywych" głośników. Za pomocą prostego i skutecznego pokrętła umożliwia znalezienie najlepszego idealnego punktu do D.I., które brzmi dokładnie tak, jak realny głośnik za Twoimi plecami. To nie jest tylko kolejna kontrolka brzmienia po EQ, a system ten działa na podstawie sprzężenia zwrotnego określonych częstotliwości, dzięki czemu ten symulator kolumny gitarowej jest tak potężny i wszechstronny.

Na YouTubie można łatwo znaleźć test, który producent przeprowadził z poprzednim modelem Tweed55, porównując go bezpośrednio z prawdziwym wzmacniaczem Fender Blackface ’67 Twin Amp, używając własnego głośnika i uzyskując dokładnie takie samo brzmienie. Teraz jest dostępny w mocy 100 W rms przy 4 omach, więc zawsze będzie wystarczający, niezależnie od dostępnej impedancji kolumny. Po prostu zabierz TW-100 do swojej torby koncertowej i podłącz go do dowolnego głośnika, do dowolnego PA, jednocześnie lub nawet po prostu do wyjścia XLR z podłączoną dowolną kolumną. Żadnych żalów, żadnych kompromisów w brzmieniu.

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00