Razem (brutto): 0,00 zł

Guild A-20 Marley - gitara akustyczna

Najważniejsze cechy:
Gitara akustyczna sygnowana nazwiskiem Boba Marleya.
  • Bestseler
Karta produktu
Cechy produktu
SeriaBob Marley
Kształt pudła rezonansowegoD - Dreadnought
Płyta rezonansowaLity świerk Sitka
Boki i płyta spodniaMahoń
PodstrunnicaPau Ferro
SzyjkaMahoń
Menzura25,5"
Ilość progów20
MostekPau Ferro
KluczeGuild Vintage 16 Open Gear Tuners
Dodatkowe daneSzerokość siodełka: 44.5mm
Siodełko wykonane z kości
Ożebrowanie: Scalloped X
Znaczniki podstrunnicy: kropki
Struny: D'Addario EXP16 Coated Phosphor Bronze Light (012 - 053)
Maskownica: Madeira Shape - czarna ze złotym podpisem Boba Merleya
WyposażeniePokrowiec Gig-bag
WykończeniePołysk
KolorNaturalny
opis produktu

Gitara akustyczna A-20 Marley Guild

Oparty na domowej gitarze Boba Marleya, autora piosenek, Guild A-20 Marley jest godnym hołdem dla legendy reggae. Wiele przebojów Marleya z lat siedemdziesiątych zostało napisanych na jego gitarze akustycznej Guild Madeira.Gitara A-20 Marley przywraca światu ukochany drednought Marleya wraz z kilkoma nowoczesnymi rozwiązaniami. Zbudowana z litego świerkowego topu oraz mahoniowego tyłu i boków, pełne i mocne brzmienie tego drednota zapewnia fanom Marleya i autorom piosenek łatwą do gry, dobrze zbalansowaną gitarę akustyczną.

Szyja w kształcie litery C o długości 25 ½” pozwala na odprężenie i wygodę. Unikalne cechy obejmują właściwą dla rocznika, płaską, zaokrągloną główkę z logo w stylu vintage Guild, niestandardową maskownicę z podpisem Boba Marleya i inkrustacją z napisem MARLEY na 12. progu. Uzupełnające dodatki obejmują podstrunnicę i mostek pau ferro, prożek górny oraz siodełko mostka z kości oraz matowe poliuretanowe wykończenie. Dostępna w kolorze naturalnym.

Jako nawiązanie do miłości Boba Marleya do muzyki i planety, gitara zawiera wysokiej jakości koncertowy pokrowiec Marley X Guild wykonany z nylonu z recyklingu. Dodatkowo Guild nawiązał współpracę z One Tree Planted, aby zasadzić drzewo za każdą wyprodukowaną gitarę Marley. Dołączona broszura zawiera historię Marley's Guild Madeira, historie z pierwszej ręki od jego rodziny, szczegóły dotyczące powstania A-20 Marley oraz oficjalne akordy jednego z największych przebojów Boba Marleya. Trzy niestandardowe kostki do gitary przedstawiają lwa oraz podpis na pickguardzie wykonany złotym atramentem. Dołączono ponadto do gitary wyjątkowy plakat przedstawiający Boba Marleya i jego oryginalną gitarę Gild, aby upamiętnić spuściznę jednego z największych autorów piosenek na świecie.

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00