Razem (brutto): 0,00 zł

HDCVT HDV E50C - extender przewodowy 50m, Cat5e/6

Najważniejsze cechy:
Zestaw nadajnik i odbiornik umożliwiający przesył nieskompresowanego sygnału HDMI wideo i wielokanałowego audio oraz podczerwieni do 50 metrów, max rozdzielczość 1080p 60Hz (fullHD) przy zastosowaniu skrętki CAT5e/6, wyjście HDMI loop w nadajniku, możliwość zarządzania EDID, funkcja POC(Power over Cable)
Karta produktu
opis produktu

HDV-E50C to extender HDMI po pojedynczym kablu Cat5e/6 z przesyłem IR. Potrafi przesłać sygnał HD z wielokanałowym audio na dystans do 50m. Cechuje się zarządzaniem EDID co pozwala na jeszcze lepszą wymianę informacji pomiędzy źródłem sygnału, a jego odbiornikiem. Pojedynczy kabel Cat5e/6 prześle sygnał źródła HDMI do odbiornika HDMI na dużą odległość. Extender wspiera Deep color, DTS-HD oraz Dolby TrueHD. Dodatkowo extender wyposażony jest w funkcję pass-through co pozwala na zarządzanie źródłem. Zestaw zawiera 2 urządzenia, transmiter i odbiornik.

Cechy:

Wspiera kopiowanie EDID z monitora/telewizora. Wyjście HDMI Loop w nadajniku pozwala na łączenie kaskadowe urządzeń.. Wspiera POC(power over cable) – zasilany nadajnik. Zasięg: Rozdzielczość 1080p do 50m. Do pracy z urządzeniami z unterfejsem HDMI wspiera HDCP. Maksymalna rozdzielczość 1080p. Niewielkie gabaryty i prosta instalacja Brak opóźnienia Pozwala na przesyłanie sygnału IR bez konieczności podłączania sygnału wideo, może więc służyć również jako niezależny extender IR.

 

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.