Razem (brutto): 0,00 zł

Ibanez EHB-1505 DEF - gitara basowa

Najważniejsze cechy:
Ergonomiczny i lekki bas klasy premium dla wymagających użytkowników. Przetworniki Nordstrand™. Wersja pięciostrunowa. Nowość 2020!
  • Kod EAN: [4549763228543]
  • Inne oznaczenia: [EHM1505DEF, EHB 1505 DEF, EHB-1505-DEF]
  • Kategoria: Gitary basowe
Karta produktu
Cechy produktu
Seria EHB
Korpus Body: selekcjonowany, lekki mahoń afrykański
Top: topola oczkowa
Szyjka EBH 5, pięciowarstwowa, Panga-panga/Orzech
Podstrunnica Panga-Panga
Mostek MR5HS (19mm odległość między strunami z możliwością regulacji +/- 1,5 mm)
Przetworniki Nordstrand™ Custom Big Split (szyjka i mostek)
Elektronika Aktywna/Pasywna: Vari Mid 3-band EQ z przełącznikiem aktyw/pasyw.
Kontrolery Mid freq, Mid boost/cut, bass boost/cut, treble boost/cut (pasive tone control), ballancer, volume, eq on/off
Menzura 34"
Ilość progów 24 medium, stal nierdzewna
Klucze Czarne
Osprzęt Czarny
Wykończenie półmat
Kolor DEF (Dragon Eye Burst Flat)
Wyposażenie Gigbag
Schaller S-Lock
Odłączana rampa między przetworniki
Dodatkowe dane Znaczniki podstrunnicy: kropki (abalone), luminescencyjne znaczniki z boku podstrunnicy.
Struny: D'Addario® EXL170
opis produktu

Firma Ibanez znana jest między innymi ze świetnych rozwiązań technologicznych oraz ergonomicznych. Doświadczenie producenta zrodziło nowy model EBH-1500 dla każdego profesjonalnego muzyka szukającego wygody, kompaktowości, lekkości, ale także mocnego i pełnego brzmienia. Gitara ta różni się od swojego kuzyna EHB-1000 jedynie przetwornikami i dodatkową warstwą topoli oczkowej na topie. Kształt został zaprojektowany tak, aby wygodnie grało się zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, natomiast górna połowa korpusu została wyprofilowana tak, aby znajdować się bliżej ciała grającego, co powoduje o wiele lepsze czucie instrumentu oraz większą niż kiedykolwiek kontrolę nad nim. Na uwagę zasługuje także projekt typu headless, co znacząco zmniejsza masę i poprawia wyważenie gitary. Serce instrumentu stanowi system Vari-Mid 3-band EQ z możliwością przełączania aktyw/pasyw, do którego połączone są dwa świetne, włoskie przetworniki Nordstrand™ Custom Big Split, znane ze wcześniejszych modeli firmy, między innymi SR. Nowością w modelu jest specjalnie zaprojektowny most MR5HS - każdy jego element jest osobno i pieczołowicie montowany do korpusy by zapewnić maksymalne przenoszenie wibracji, a każde jego siodełko można regulować w rozstawie strun +/- 1,5 mm odpowiadając w ten sposób wymaganiom rozstawu strun dla każdego basisty niezależnie, czy gra palcami, czy kostką. Na uwagę zasługuje fakt iż każdy ze stroików posiada teflonowe podkładki, które zapewniają płynne strojenie instrumentu. Wisienką na torcie jest jego lekkość, co jest niewątpliwym atutem przy dłuższych scenicznych występach. W zestawie gigbag, strap locki Schaller S-Lock oraz odłączana rampa dla ułatwienia gry palcami. 
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00