Razem (brutto): 0,00 zł

Ibanez RG-421HPFM BRG - gitara elektryczna

Najważniejsze cechy:
Model RG-421HPFM to nowa gitara w stajni RG Standard. Nowość 2020!
  • Gorąca nowość
  • Kod EAN: [4549763229649]
  • Inne oznaczenia: [RG421HPFMBRG RG-421-HPFM-BRG, RG-421HPFM-BRG, RG421-HPFM-BRG]
  • Kategoria: Gitary elektryczne
Karta produktu
Cechy produktu
Seria RG
Korpus Top: klon falisty
Body: Nyatoh
Szyjka Wizard III, Klon pieczony
Podstrunnica Jatoba
Mostek F106
Przetworniki DiMarzio® Air Norton (szyjka)
DiMarzio® The Tone Zone (mostek)
Menzura 25,5"
Ilość progów 24 Jumbo
Klucze Pozłacane, rzędowe
Osprzęt Pozłacany
Wykończenie Połysk
Kolor Blue Reef Gradiation (BRG)
opis produktu

Ibanez RG to najbardziej rozpoznawalne modele tej firmy. Ponad trzyedzieści lat na rynku umocniło tę serię jako jedno z najbardziej metalowych wioseł. Wysoka wydajność, szybkość, zajadłość, a także niesamowicie mocne brzmienie to tylko kilka z zalet tych gitar. Dodajmy jeszcze autorski system blokowania tremolo i otrzymujemy już nie instrument, a narzędzie, którego nie powstydziłaby się  niejedna gwiazda cięższej muzyki.

Model RG-421HPFM to nowa gitara w stajni RG Standard. Ten wykonany z wysokiej jakości materiałów instrument o stałym mostku swietnie sprawdza się w zespole w roli gitary rytmicznej, co nie znaczy, że nie nadaje się do grania solówek. Świadczy o tym między innymi smukły, dobrze wyprofilowany, wąski gryf, którego wygoda jest bezkonkurencyjna. Drewno - jak w większości modeli firmy - to  egzotyczne odmiany mahoniów zmiksowanych z klasycznym klonem na topie i gryfie. Motorem napędowym gitary są świetne, pasywne przetwoniki DiMarzio®  Air Norton™ przy szyjce oraz The Tone Zone® przy mostku - Tone Zone jest na tyle zadziorny, że pomimo zastosowania słabszych magnesów AlNiCo 5 zalicza się do rodziny picakp'ów high-output. Dzięki zastosowanemu magnesowi Tone Zone jest bardzo podatny na artykulację - przy mocnym uderzaniu w struny pickup pokazuje pazur, natomiast przy lekkim dźwięk jest wyraźnie czystszy i subtelniejszy, natomiast Air Norton jest bardzo efektywnym i wszechstronnym pickup'em, zarówno pod gryfem jak i mostkiem. Pod gryfem, dźwięk jest ciepły i dobrze zdefiniowany, użyteczny zarówno na cleanie, jak i na overdrivie. Opatentowana struktura magnesu redukuje siłę przyciągania strun, co poprawia sustain, natomiast atak i dynamika są jeszcze bardziej ekspresyjne. Polecany dla początkujących i średniozaawansowanych gitarzystów szukających porządnego instrumentu koncertowego.
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Produkty powiązane
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00