Razem (brutto): 0,00 zł

MC Audio IS6NSIL 6 - przewód 6m złącze Neutrik Silent

Najważniejsze cechy:

IS6NSIL 6 MC Audio to profesjonalny przewód gitarowy o długości 6m. Wykonany z przewodu z najwyższej klasy elastycznego przewodu instrumentalnego. Dodatkowa warstwa ekranująca przewodzącego PCV do redukcji zakłóceń powstających od ładunków elektrostatycznych na powierzchni kabla. Zastosowane profesjonalne złącza w MC Audio IS6NSIL 6 : Jack pozłacany (6,3mm) typu Neutrik w kolorze czarnym oraz Jack pozłacany (6,3mm) typu Neutrik silent, zapobiegający trzaskom w momencie wyciągania wtyczki z instrumentu lub urządzenia..

  Karta produktu
  opis produktu

  MC Audio IS6NSIL 6 to profesjonalny przewód gitarowy o długości 6m. Wykonany z przewodu z najwyższej klasy elastycznego przewodu instrumentalnego z dodatkową warstwą ekranującą przewodzącego PCV do redukcji zakłóceń powstających od ładunków elektrostatycznych na powierzchni kabla. Zastosowane profesjonalne złącza: Jack pozłacany (6,3mm) typu Neutrik w kolorze czarnym oraz Jack pozłacany (6,3mm) typu Neutrik silent, zapobiegający trzaskom w momencie wyciągania wtyczki z instrumentu lub urządzenia. Seria IS6NSIL dla profesjonalistów.

  Typ przewodu: gitarowy, instrumentalny.
  Ilość żył: jednożyłowy kabel ekranowany.
  Przekrój żyły: 1 x 0,22 mm2.
  Wymiar zewnętrzny: średnica 7 mm.
  Kolor: czarny.
  Długość: 6 m.
  Cechy:  bezszumowy, dodatkową warstwą ekranującą przewodzącego PCV do redukcji zakłóceń powstających od ładunków elektrycznych.
  Złącza: 1 x wtyk jack 6,3mm mono, pozłacany Neutrik NP w kolorze czarnym, 1 x wtyk jack 6,3mm mono z wyłącznikiem Neutrik silent. Pozłacany, zapobiegający trzaskom w momencie wyciągania wtyczki z instrumentu lub urządzenia.

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Może zainteresują Cię podobne produkty
  Klienci którzy kupili ten produkt kupili również
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.