Razem (brutto): 0,00 zł

Line 6 POD GO BK - multiefekt do gitary elektrycznej i basowej

Najważniejsze cechy:
Line 6 POD GO to multiefekt z rodziny Helix idealny do zastosowań scenicznych jak i home studio.
  • Gorąca nowość
Karta produktu
Cechy produktu
RodzajMultiefekt podłogowy/interfejs audio
EfektyPonad 300 symulacji wzmacniaczy, kolumn, efektów, kompresorów itp.
Kontroleryprzyciski: view, action, page left, page right
Potencjometry: 5 potencjometrów pod wyświetlaczem do sterowania efektami, jeden potencjometr z przyciskiem z funkcją save, jeden potencjometr z przyciskiem z funkcją menu, potencjometr volume
stomp: 8 włączających, wyłączających, lub przełączających strony z efektami z kolorowymi ledami
Pedał wah
Dodatkowe daneTechnologia modelowania HX, wykorzystującą dwa procesory DSP.
WyświetlaczLCD kolorowy
ZłączaWejścia:
- Wejście gitarowe jack (z funkcją ładowania nadajnika Relay G10)
- Rozszerzenie EXP jack
- Effects Return jack
- Wejście zasilacza 9V DC

Wyjścia:
- Effects Send jack
- Main Out L/R 2 x jack
- Amp out jack
- Wyjście słuchawkowe jack
ZasilanieZasilacz dedykowany Line 6 DC-3H w zestawie
Wymiary359 x 230 x 89 mm
Waga2,3 kg
opis produktu

Line 6 POD GO to nowy multiefekt sceniczny w rodzinie Line 6 POD. Nawiązujący wyglądem do urządzeń serii Helix oraz HX POD GO posiada dokładnie ten sam silnik brzmieniowy oraz te same efekty. Samego systemu Helix nie trzeba chyba przedstawiać - wprowadzony kilka lat temu zawojował rynek cyfrowych multiefektów dzięki swojej niezawodności, jakości i funkcjonalności, dzięki czemu szybko stał się standardowym rozwiązaniem pośród komercyjnych producentów tego typu urządzeń. W modelu POD GO znajdziemy 88 symulacji najpopularniejszych wzmacniaczy i głośników dostępnych na rynku oraz ponad 200 efektów pogrupowanych na przestery, dynamiczne, filtry, delaye i reverby. Poza cyfrowymi odpowiednikami legendarnych efektów znajdziemy tu także takie od zera zaprojektowane przez Line 6, które potrafią nieźle namieszać. Dodatkowo efekt oferuje możliwość zastosowania dostępnych w sieci IR-ów, czyli najprościej rzecz ujmując symulacji wzmacniaczy oraz głośników. Wszystko to zamknięte w estetycznej, metalowej obudowie z kolorowymi obręczami przy przyciskach oraz wyraźnym wyświetlaczem LED, na którym możemy szybko dostosować ustawienia efektu w "warunkach polowych". Interfejs urządzenia jest intuicyjny i W celu dokładnego ustawienia swoich ulubionych presetów POD GO wystarczy podłączyć do komputera za pomocą USB i za pomocą dedykowanej aplikacji zacząć niekończącą się zabawę lub użyć multiefektu w charakterze interfejsu audio i nagrać wszysko czego potrzebujemy w programie DAW. Godną uwagi, podobnie jak w pozostałych efektach tej rodziny, jest funkcja "Snapshot" pozwalająca szybkie tworzenie do czterech wariacji jednego presetu i błyskawiczne jego zapisanie. W kwestii połączeń - mamy tu naprawdę mnogość opcji - począwszy od klasycznego połączenia gitara-efekt-wzmacniacz, poprzez tak zwaną metodą na 4 kable, lub też podłączyć wzmacniacz bezpośrednio do efektu i używać symulacji głośnika zamiast głośnika na żywo. Wszystkie chwyty dozwolone. Mnogość fabrycznych ustawień pozwala zamiast gitary elektrycznej używać także gitary basowej oraz, co rzadko spotykane w takich platformach, syntezatorów (tylko połączenie mono). Line 6 POD GO jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla gitarzystów i basistów (także klawiszowców!) szukających kompaktowego urządzenia o wysokiej jakości brzmieniach i przejrzystym interfejsie, który nie zawiedzie zarówno w home studio jak i na żywo.
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00