Razem (brutto): 0,00 zł

Markbass Energy 4 40-100 - struny do gitary basowej czterostrunowej

Najważniejsze cechy:
Struny basowe Markbass serii ENERGY. Stalowe, wersja czterostrunowa. Light.
  • Nasz typ
Karta produktu
Cechy produktu
SeriaEnergy
ZestawLight
Grubość strun.040-.060-.080-.100
Dodatkowe daneStruny basowe serii ENERGY wykonane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanego drutu stalowego, nawiniętego na sześciokątny stalowy rdzeń o wysokiej zawartości węgla przez wykwalifikowane ręce naszych mistrzów strun. Ich skalibrowana średnica i napięcie oferują niesamowite brzmienie i wyczucie. Wyjątkowo odporne na korozję, są najjaśniejszymi strunami i najlepszym wyborem dla basistów, którzy poszukują bogatych harmonicznych, głębokich i tłustych brzmień.
opis produktu

Markbass Energy 4 40-100
Jeden z czołowych producentów sprzętu dla basistów i nie tylko prezentuje świetne struny dla najbardziej wymagających muzyków. Za strunami marki Markbass stoi ponad 160 lat tradycji i wiedzu z zakresu tworzenia strun. Produkowane w Abruzji (Włochy), przy użyciu najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów oraz najwyższej kontroli jakości, dopasowanych do tradycji kultywowanej przez włoskich mistrzów nawijania strun, oferują szeroką gamę opcji, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Struny basowe serii ENERGY wykonane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanego drutu stalowego, nawiniętego na sześciokątny stalowy rdzeń o wysokiej zawartości węgla przez wykwalifikowane ręce naszych mistrzów strun. Ich skalibrowana średnica i napięcie oferują niesamowite brzmienie i wyczucie. Wyjątkowo odporne na korozję, są najjaśniejszymi strunami i najlepszym wyborem dla basistów, którzy poszukują bogatych harmonicznych, głębokich i tłustych brzmień.
Music Center Poznań

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00