Razem (brutto): 0,00 zł

Markbass Ultimate 6 30-130 - struny do gitary basowej pięciostrunowej

Najważniejsze cechy:
Struny basowe Markbass serii ULTIMATE. Niklowane, wersja sześciostrunowej. Medium.
  • Nasz typ
Karta produktu
Cechy produktu
SeriaUltimate
ZestawMedium
Grubość strun.030-.045-.065-.085-.105-.130
Dodatkowe daneStruny basowe serii ULTIMATE wykonane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanego niklowanego drutu stalowego, ręcznie nawijanego na stalowy sześciokątny rdzeń o wysokiej zawartości węgla. Zostały one zaprojektowane tak, aby nadać im delikatniejszy dotyk i czucie, oferując przy tym zrównoważone między poszczególnymi strunami brzmienie i tradycyjny, ciepły dźwięk niklu. Osiągnieto to poprzez zmniejszenie grubości rdzenia struny oraz zwiększenie grubości owijki. Struna zachowuje standardowy rozmiar, ale w dotyku jest o wiele bardziej giętka i miękka.
opis produktu

Markbass Ultimate 6 30-130
Jeden z czołowych producentów sprzętu dla basistów i nie tylko prezentuje świetne struny dla najbardziej wymagających muzyków. Za strunami marki Markbass stoi ponad 160 lat tradycji i wiedzu z zakresu tworzenia strun. Produkowane w Abruzji (Włochy), przy użyciu najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów oraz najwyższej kontroli jakości, dopasowanych do tradycji kultywowanej przez włoskich mistrzów nawijania strun, oferują szeroką gamę opcji, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Struny basowe serii ULTIMATE wykonane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanego niklowanego drutu stalowego, ręcznie nawijanego na stalowy sześciokątny rdzeń o wysokiej zawartości węgla. Zostały one zaprojektowane tak, aby nadać im delikatniejszy dotyk i czucie, oferując przy tym zrównoważone między poszczególnymi strunami brzmienie i tradycyjny, ciepły dźwięk niklu. Osiągnieto to poprzez zmniejszenie grubości rdzenia struny oraz zwiększenie grubości owijki. Struna zachowuje standardowy rozmiar, ale w dotyku jest o wiele bardziej giętka i miękka. 
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00