Razem (brutto): 0,00 zł

Markbass Vintage 4 50-110 - struny do gitary basowej czterostrunowej

Najważniejsze cechy:
Struny basowe Markbass serii VINTAGE. Niklowana stal, flat wound, do instrumentu czterostrunowego.
  • Nasz typ
Karta produktu
Cechy produktu
SeriaVintage
ZestawStandard
Grubość strun.050-.070-.090-.110
Dodatkowe daneStruny basowe FLAT WOUND z serii VINTAGE wykonane są z mieszanki niklu i laminowanego drutu stalowego, nawiniętego na sześciokątny stalowy rdzeń o wysokiej zawartości węgla i podwyższonej zawartości związków magnetycznych w celu zwiększenia reakcji przetworników elektromagnetycznych. Struny są szlifowane przez wykwalifikowane ręce naszych mistrzów. Ich skalibrowana średnica i napięcie oferują niesamowity dźwięk i czucie, z klasycznym gładkim, długo utrzymującym się brzmieniem.
opis produktu

Markbass Vintage 4 50-110
Jeden z czołowych producentów sprzętu dla basistów i nie tylko prezentuje świetne struny dla najbardziej wymagających muzyków. Za strunami marki Markbass stoi ponad 160 lat tradycji i wiedzu z zakresu tworzenia strun. Produkowane w Abruzji (Włochy), przy użyciu najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów oraz najwyższej kontroli jakości, dopasowanych do tradycji kultywowanej przez włoskich mistrzów nawijania strun, oferują szeroką gamę opcji, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Struny basowe FLAT WOUND z serii VINTAGE wykonane są z mieszanki niklu i laminowanego drutu stalowego, nawiniętego na sześciokątny stalowy rdzeń o wysokiej zawartości węgla i podwyższonej zawartości związków magnetycznych w celu zwiększenia reakcji przetworników elektromagnetycznych. Struny są szlifowane przez wykwalifikowane ręce naszych mistrzów. Ich skalibrowana średnica i napięcie oferują niesamowity dźwięk i czucie, z klasycznym gładkim, długo utrzymującym się brzmieniem.
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00