Razem (brutto): 0,00 zł

Metal Sounds Spacedrum Evolution Anaziska - handpan

Najważniejsze cechy:
Spacedrum Evolution Anaziska to handpan o skali C3 - G3 Bb3 C4 D4 Eb4 F4 G4 Bb4 w stroju A=440 Hz, 9 dźwięków (8+1)
  • Kod produktu: [11SP9EV01440]
  • Kategoria: Handpan
  Karta produktu
  opis produktu

  Handpan to melodyczny instrument perkusyjny wykonany z metalu, opracowany przez firmę PANArt® w 2000 roku. Łączy w sobie cechy stalpanu z Trynidadu, indyjskiego ghatamu, tajskiego gongu i indonezyjskiego Gamelana. Składa się z dwóch części, przy czym górna zawiera przynajmniej siedem pól tonalnych (w różnych strojach) rozmieszczonych wokół centralnego, środkowego pola zwanego Ding. Francuska firma Metal Sounds jest jedną z pięciu firm produkujących Handpan'y pod nazwą Spacedrum od roku 2006. Instrumenty wykonywane są ręcznie i obecnie obejmują dwie linie oferowane w różnych skalach:
  Spacedrum Evolution®: wykonane ze stali nierdzewnej z unikalnym, odwróconym układem nut z Ding jako pierwszą nutą na skali. Są niezwykle łatwe do grania, mocne i potężne, z trwałym rezonansem. Idealne do muzykoterapii lub relaksu.
  Spacedrum Nitro®: wykonane ze stali azotowanej i brzmiące zupełnie inaczej niż modele Evolution®. Dźwięk jest miękki i okrągły, a tony precyzyjne, oferując wybór dla wszystkich technik perkusyjnych, zarówno podczas gry miękkiej, jak i dynamicznej. Przeznaczone dla muzyków, perkusistów i wszystkich, którzy chcą się bawić muzyką.

  Dane techniczne:
  Seria: Evolution
  Materiał wykonania: stal
  Strój: 440 Hz 
  Ilość dźwięków: 8+1
  Skala: C3 - G3 Bb3 C4 D4 Eb4 F4 G4 Bb4
  W zestawie: pokrowiec, wosk do konserwacji
  Średnica: 60 cm
  Waga: 5,5 kg

  Na zamówienie możliwy strój A=432 Hz

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Próbki dźwiękowe
  Może zainteresują Cię podobne produkty
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.