Razem (brutto): 0,00 zł

Metal Sounds Zenko Akebono Silver c-moll - tongue drum A-432 Hz

Najważniejsze cechy:
Zenko Tongue Drum, znany również jako tank drum lub hank drum, to wywodzący się ze Szwajcarii instrument muzyczny, wyglądem przypominającym "UFO", oferujący kojące i przyjemne dla ucha brzmienia. Zakres dźwięków: G3 C4 D4 Eb4 F4 G4 C5 D5 Eb5. Strój: A=440 Hz. Kraj produkcji: Francja.
  • Kod EAN: [3760282510020]
  • Inne oznaczenia: [ZEN03, ZEN 03, ZEN-03]
  • Kategoria: Tongue drum
Karta produktu
opis produktu

Zenko Tongue Drum
Znany również jako tank drum lub hank drum został zaprojektowany i wyprodukowany przez Metal Sounds we Francji. Ten metalicznie brzmiący instrument jest efektem długich poszukiwań producenta we współpracy z naukowcami i specjalistami z przemysłu metalowego. Wszystko zostało przemyślane: materiał, z którego został wykonany (stal nierdzewna), dobór ostrzy tnących, montaż oraz wykończenie. Wynik całej pracy możesz właśnie trzymać w rękach!
Zenko rozpościera swoje dźwięki jak gładkie i miękkie fale. Jego wysoka zawarość harmonii pochodzi z perfekcyjnego dostrojenia, które utrzymuje się na przestrzeni lat (instrumentu nie trzeba stroić). Z instrumentu możemy wydobyć zróżnicowane brzmienie w zależności od metody gry: rękoma lub pałkami (dołączonymi do zestawu).

Skala dźwięku: 
Akebono został nastrojony w tonacji c-moll z sekstą wielką. Centralnym dźwiękiem, umieszczonym na środku instrumentu jest dźwięk G3, oferujący bogate basowe brzmienie, dzięki czemu dźwięk ten może zostać użyty jako główny w granej melodii. 
Skala ta pochodzi z Japonii i jest jedną z najczęściej używanych w muzyce relaksacyjnej oraz w terapiach muzycznych.

Zakres dźwięków:
G3 C4 D4 Eb4 F4 G4 C5 D5 Eb5

Strój:
A=432 Hz 

Szczegóły techniczne:
Waga: 2.8 kg
Średnica: 32 cm (12.6")
Wysokość: 13 cm (5.12")
Wyposażenie: dedykowany pokrowiec, komplet pałek, gumowy ring służący jako podstawka

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.