Razem (brutto): 0,00 zł

LDM Mównica Lektor 200 - ze wzmacniaczem 120W, 10" + 1"

Najważniejsze cechy:

Mównica Lektor 200 aktywna z kolumną głośnikową (10" + 1"); z wbudowanym akumulatorem, odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego o stałej częstotliwości, z dwoma wejściami na mikrofon na "gęsiej szyi" i lampkę LED..

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 881 208 158 lub poprzez formularz kontaktowy

Karta produktu
Cechy produktu
Zastosowanie Mównica aktywna z wbudowanym mikserem, kolumną głośnikową i odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego. Możliwość wyposażenia w dwa mikrofony pojemnościowe. Do uniwersalnych zastosowań np. prezentacji multimedialnych o średnich wymaganiach. Zestaw aktywny z 3-kanałowym wzmacniaczem, wejściem stereo (RCA), regulacją głośności oraz 3-punktowym korektorem w torach mikrofonowych.
Moc RMS 60 W
Moc muzyczna 120 W
Głośnik wysokotonowy 1" Driver
Głośnik niskotonowy 10"
Pasmo przenoszenia 55 Hz - 20 kHz
Zasilanie Akumulator: 2 x 12 V / 7 Ah
Wykończenie Lakier poliuretanowy
Wejścia Combo x 3 (XLR + jack 6,3mm)
RCA x 1
Wyjścia RCA x 1
Wymiary 1140 x 540 x 430mm
Masa 33 kg
Dodatkowe dane Wbudowany 4 kanałowy mikser, odbiornik radiowy sygnału z mikrofonu bezprzewodowego dla jednej częstotliwości, możliwość podłączenia dwóch mikrofonów typu gęsia szyja, lampki LED podświetlającej pulpit.
opis produktu

Mównica Lektor 200 aktywna z wbudowanym mikserem oraz kolumną głośnikową to wszechstronne i nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdza się podczas różnorodnych wystąpień publicznych, prezentacji czy wykładów. To kompleksowe rozwiązanie umożliwiające mówcom płynne przekazywanie treści, zachowując przy tym doskonałą jakość dźwięku.

Dzięki wbudowanemu mikserowi, użytkownik ma pełną kontrolę nad dźwiękiem, umożliwiając mikser harmonizację różnych źródeł dźwięku, takich jak mikrofony, instrumenty muzyczne czy urządzenia multimedialne. Mikser ten oferuje różnorodne funkcje regulacji tonów, głośności oraz balansu, co pozwala dostosować dźwięk do konkretnych potrzeb i akustyki pomieszczenia.

Wbudowana kolumna głośnikowa zapewnia mocne, klarowne i dynamiczne brzmienie, doskonale docierając do słuchaczy na całym obszarze sali czy audytorium. System głośnikowy został zoptymalizowany pod względem jakości dźwięku, eliminując zniekształcenia i zapewniając głębokie basy oraz klarowne wysokie tony.

Mównica Lektor 200 aktywna z wbudowanym mikserem i kolumną głośnikową, zasilana z sieci elektrycznej. Mównica stanowi kompleksowe narzędzie dla mówców i prelegentów, umożliwiając im skupienie się na przekazywaniu treści bez martwienia się o techniczne aspekty dźwięku.

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.