Razem (brutto): 0,00 zł

MC Audio MS3AMJSJP 1 - przewód mini jack stereo-jack mono 1m konwerter stereo-mono, sumator kanałów audio

Najważniejsze cechy:

MS3AMJSJP 1 MC Audio to wysokiej klasy, profesjonalny, przewód o długości 1m ze złączami mini jack stereo i duży jack mono. Wykonany w oparciu o przewód Schulz-Kabel MK-3 o przekroju żył 2 x 0,12mm2. Zastosowane złącza: 1 x wtyk mini jack stereo 3,5mm Amphenol KS3PCAU i 1 x wtyk jack mono 6,3mm, pozłacany. Przedłużony wtyk z cokołem pozwala na użycie przewodu do połączenia telefonów komórkowych z założonym etui. MS3AMJSJP 1 jest polecany do połączeń urządzeń domowych z lekkimi urządzeniami odtwarzającymi.

  Karta produktu
  opis produktu

  MC Audio MS3AMJSJP 1 to wysokiej klasy, profesjonalny, przewód o długości 1m ze złączami mini jack stereo i duży jack mono.

  typ przewodu: audio, symetryczny.
  ilość żył: 2 żyły w oplocie ekranującym.
  przekrój żył: 2 x 0,12 mm2.
  wymiar zewnętrzny: średnica zewnętrzna kabla 4,5 mm.
  pojemność żyła/oplot ekranujący: 130pF.
  kolor: czarny.
  złącza: 1 x wtyk mini jack stereo 3,5mm Amphenol KS3PC-AU pozłacany. Przedłużony wtyk z cokołem pozwala na użycie przewodu do połączenia telefonów komórkowych z założonym etui. 1 x wtyk jack mono, pozłacany
  długość: 1 m.
  cechy: miedź wysokiej czystości. Ekranujący oplot siatkowy, jakość profesjonalna. Przewód sumujący w bezpieczny sposób sygnały z kanałów lewego i prawego z urządzeń wyposażonych w wyjście mini jack stereo 3,5mm. Np. słuchawkowe, przewód wyposażony w układ rezystorów sumujących sygnały z kanałów lewego i prawego.
  zastosowanie: połączenia laptopa, telefonu lub odtwarzacza MP3 do wejścia monofonicznego w mikserze lub kolumnie aktywnej.

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Może zainteresują Cię podobne produkty
  Klienci którzy kupili ten produkt kupili również
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.