Razem (brutto): 0,00 zł

Music Center ZKG-1 - zestaw do konserwacji instrumentów strunowych

Najważniejsze cechy:
Music Center ZKG-1 to zestaw wybranych przez nas środków czyszczących, konserwujących oraz zabezpieczających do instrumentów strunowych. Do instrumentów z ciemnymi podstrunnicami!
  • Promocja
  • Zestaw
Karta produktu
Ten zestaw zawiera
opis produktu

Music Center ZKG-1 to zestaw wybranych przez nas środków czyszczączych, konserwujących oraz zabezpieczających do instrumentów strunowych. Sprawdzone przez naszych serwisantów preparaty nadadzą Twojemu instrumentowi porządanego blasku, wydłużą jego żywotność i zabezpieczą przed uszkodzeniami wynikającymi z przesuszenia. Polecany do wszystkich rodzajów gitar klasycznych, akustycznych, elektrycznych oraz basowych z podstrunnicami kompozytowymi, palisandrowymi i pochodnymi.

W skład zestawu wchodzą:
Dunlop 6524 01 Fretboard Cleaner -
preparat czyszczący do ciemnych podstrunnic. Doskonale i głęboko czyści wszelkie zanieczyszczenia, nawet te, które mocno wdarły się w drewno.
Dunlop 654 Guitar Polish & Cleaner - środek przeznaczony do czyszczenia i polerowania lakierowanych korpusów oraz gryfów. Świetnie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia
Dr Duck's Axwax - przeparat wykonany z organicznych składników, świetnie nadający się do konserwacji podstrunnicy oraz elementów nielakierowanych, takich jak mostki, klucze czy progi. Doskonały także do korpusów open pore - po nałożeniu tworzy warstwę, która chroni przed warunkami atmosferycznymi i znacząco wydłuża żywotność instrumentu. Można nim także czyścić srebrną zastawę w domu ;)
GHS Fast Fret - bardzo dobry sztyft do strun usuwający zabrudzenia i wydłużający żywotność "sznurków", a wedle subiektywnych opinii także ułatwiający grę na instrumencie. Polecamy używać przed i po użytkowaniu instrumentu
Ibanez IFC-1000 - konserwacja podstrunnicy to nie tylko dbanie o drewno, ale także o progi. IFC-100 to zestaw dwóch kostek do szlifowania progów oraz miotełki do usuwania zabrudzeń. Kostki dobrze radzą sobie ze wszelkiego rodzaju zabrudznienami, nadając blask progom Twojej gitary oraz poślizg przy podciąganiu strun.
Ibanez PGC-1000 - dwustronna ścierka z mikrofibry o dualnym przeznaczeniu. Strona z dłuższym włosiem służy do konserwacji i czyszczenia elementów drewnianych, natomiast włosie krótsze do czyszczenia elementów metalowych. 
Fender String Winder - korbka do nawijania strun, przyspieszająca w dużym stopniu ich wymianę. Posiada wcięcie do wyciągania kołeczków z gitar akustycznych.
Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00