Razem (brutto): 0,00 zł

Schlagwerk CBA20S Large - cajon do samodzielnego montażu

Najważniejsze cechy:

Cajon do samodzielnego montażu o wysokości 50 cm. Zbuduj i pomaluj swój cajon :)

  • Promocja
  • Kod EAN: [4260094115837]
  • Inne oznaczenia: [CBA20S, CBA 20 S, CBA-20 S]
  • Kategoria: Cajon i zestawy
Karta produktu
Cechy produktu
Seria Quick Assembly Kit
Korpus SPL
Płyta przednia Brzoza
Naciąg Sprężyny werblowe
2 x 20 spirali
Kolor Naturalny
Wymiary 500 x 300 x 300 mm
Dodatkowe dane Zestaw CBA20S zawiera wszystkie elementy, które umożliwiają samodzielne zbudowanie Cajon (łącznie z klejem i pasami napinającymi).
Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, z których za pomocą prostej instrukcji można zbudować własny Cajon. Ten innowacyjny projekt pozwala połączyć fascynację i zabawę przy tworzeniu własnego instrumentu oraz przygodę odkrywania świata rytmu i piękna płynącego ze wspólnego tworzenia muzyki.
Czas montażu: ok. 90 minut
opis produktu

Zestaw CBA20S zawiera wszystkie elementy, które umożliwiają samodzielne zbudowanie Cajon (łącznie z klejem i pasami napinającymi). Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, z których za pomocą prostej instrukcji można zbudować własny Cajon. Ten innowacyjny projekt pozwala połączyć fascynację i zabawę przy tworzeniu własnego instrumentu oraz przygodę odkrywania świata rytmu i piękna płynącego ze wspólnego tworzenia muzyki. 
Czas montażu: ok. 90 minut

"CBA20S daje nauczycielom i instruktorom muzyki możliwość budowania wraz z uczniami prawdziwych instrumentów muzycznych bez nadmiernego nadwyrężania budżetu. Flamenco, Pop lub Rock - ten instrument nadaje się i pasuje do niemal każdego rodzaju muzyki. Dzięki ograniczonemu poziomowi głośności cajon może w idealny sposób zastąpić zestaw perkusyjny. Montaż instrumentu odbywa się bez użycia jakichkolwiek maszyn, jest przy tym bezpieczny i pozwala zapewnić stałą jakość oraz pozostawia pole dla kreatywności."
Music Center Poznań 

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.