Razem (brutto): 0,00 zł

Schlagwerk CP-540 Agile Base Nature - cajon

Najważniejsze cechy:
Następca modelu CP-550 z nowym design'em. Agile to projekt pomysł polegający na wprowadzeniu łatwego do wyjęcia werblowego modułu ze sprężynami (Agile Snare Technology)
  • Kod EAN: [4260094114137]
  • Inne oznaczenia: [CP540, CP 540]
  • Kategoria: Cajon i zestawy
Karta produktu
Cechy produktu
Seria Agile
Brzmienie Wyrazista góra, dość ciepły środek, jasne, precyzyjne, ale nie za suche brzmienie werblowe oraz ciepły i separowany bas. Płyta czołowa w pełni zlaminowana z korpusem znacznie zwiększa stosunek ataku do basu.
Korpus Dół, boki i pokrywa górna: brzoza, 8 warstw
Ściana tylna: brzoza, 8 warstw
Płyta przednia Okoumé, 3 warstwowa, fornir "Base Nature"
Mocowanie: w pełni klejona
Naciąg Agile Snare Technology
12 sprężyn
Wymiary 500 x 300 x 300 mm
opis produktu

Agile to seria cajon zaprezentowana na targach Musikmesse 2013. Nazwa została zaczerpnięta z łaciny („Agilis” – łatwo przemieszczalny), a słowo „Agile” rozwinęło się w wielu językach jako synonim energii i żywotności. Dostosowana do potrzeb Schlagwerk doskonale oddaje charakter nowej linii tych instrumentów. Podstawą projektu jest nowatorski pomysł polegający na wprowadzeniu łatwego do wyjęcia werblowego modułu ze sprężynami (Agile Snare Technology) umieszczonego wewnątrz przy płycie przedniej. Daje to szybki i precyzyjny i jasny werbel. 
Model CP-540 zastąpił CP-550. Fornir z Gabonu (Aucoumea klaineana) doskonale uzupełnia brzozowy korpus w zakresie częstotliwości. Płyta czołowa w pełni zlaminowana z korpusem znacznie zwiększa stosunek ataku do basu.
CP-540 zastąił model CP-550. Nowy design.
Music Center Poznań

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.