Razem (brutto): 0,00 zł

Seydel 1847 Lightning Bb - harmonijka ustna B-dur

Najważniejsze cechy:
Model Lighting 1847 to instrument o stalowym grzebieniu i stalowych, polerowanych stroikach. Charakteryzuje się jasnym i mocnym brzmieniem oraz trwałością.
Karta produktu
Cechy produktu
Rodzaj Diatoniczna
Strój Standard Richter
Ilość kanałów 10
Ilość stroików 20
Stroiki Stal nierdzewna, polerowane
Grzebień Stal nierdzewna, polerowany
Pokrywy Stal nierdzewna
Przeznaczenie Blues, dla zaawansowanych
Dodatowe dane Zastosowane stroiki z polerowanej stali nierdzewnej charakteryzują się świetną reakcją i "tłustym" brzmieniem, a także długą żywotnością.
Grzebień ze stali daje większy ciężar, a tym samym większą stabilność instrumentu oraz dźwięczne, jasne brzmienie.
Wymiary 104 x 29 x 20 mm
Waga 155 g
opis produktu

Model Lighting 1847 jest niezwykłym instrumentem. Po raz pierwszy zastosowano w harmonijce 10-cio kanałowej polerowane stroiki stalowe, stalowy, polerowany grzebirń oraz stalowe pokrywy.  W ten sposób osiągnięto stabilny (dość ciężki, jak na harmonijkę diatoniczą) instrument o niepowtarzalnym jasnym, pełnym brzmieniu. Całości dopełnia zaokrąglony ustnik oraz szerokie otwory z tyłu dające optymalną projekcję dźwięku w kierunku słuchacza. Wszystkie części (w tym nity i śruby) są wykonane z materiału antykorozyjnego.

Niemiecka firma produkująca od 1847 roku jedne z bardziej cenionych instrumentów na świecie. Obecnie firma kładzie nacisk nie tyle na szeroki wybór modeli, ile na jakość wykonania.
Music Center Poznań

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.