Razem (brutto): 0,00 zł

Seydel Nonslider C - harmonijka ustna C/Cis-dur

Najważniejsze cechy:

Nonslider to harmonijka wywodząca się z modeli Chromatic. Nie posiada suwaka i zamiast niego zastosowany jest nowo opracowany dwurzędowy ustnik. 

  • Nowość
Karta produktu
Cechy produktu
Rodzaj Chromatyczna
Strój Solo
Ilość kanałów 24
Ilość stroików 48
Stroiki Stal
Grzebień Akryl
Pokrywy Stal szlachetna
Przeznaczenie Dla zaawansowanych
Dodatkowe dane Innowacyjny, frezowany CNC dwurzędowy ustnik w kształcie półksiężyca z 2 x 12 okrągłymi otworami (zastępuje pakiet sliderów)
Bardzo szczelna konstrukcja (bez slidera)
Brak zaworów w klawiszach G, A, Bb, C i D: całkowicie niewrażliwy na wilgoć
Pełny, głośny dźwięk i szybką, bezpośrednią reakcję tonową
Wymiary b/d
Waga b/d
opis produktu

Nonslider to harmonijka wywodząca się z modeli Chromatic. to harmonijka wywodząca się z modeli Chromatic. Strojenie jest dokładnie takie samo jak w przypadku normalnej 12-dźwiękowej chromatycznej w C/C# – po prostu nie ma suwaka (ani zaworów). Zamiast tego Seydel zastosował nowo opracowany dwurzędowy ustnik, który umożliwia dostęp do skali chromatycznej poprzez „przechylenie” instrumentu pod kątem. Konstrukcja jest bardzo szczelna, co skutkuje fantastyczną reakcją stroików ze stali nierdzewnej, która przypomina modele diatonicznego bluesa (w tym bending i przedmuchy). Zakres tonalny obejmuje pełne trzy oktawy chromatyczne.

Jak to działa?
Dzięki nowo opracowanemu dwurzędowemu ustnikowi półtony można uzyskać po prostu przechylając instrument. Wystarczy lekkie przechylenie w dół lub w górę, aby dotrzeć do wszystkich nut chromatycznych, odtwarzając bezpośrednio odpowiednie otwory w odpowiednim rzędzie. Nuty w dolnym rzędzie otworów są takie same jak w „pozycji wciśniętej suwakiem” na standardowych harmonijkach chromatycznych. Instrument jest pochylony w dół lub w górę albo gracz zmienia położenie swoich ust (technika spiczastych ust/zaciąganie ust), aby dotrzeć do właściwych nut.

Uwaga: aby uzyskać optymalną charakterystykę brzmienia, stroiki w wariantach LC, LD, LE i LF, a także w wersji C „Orchestra tuning” są wyposażone w zawory (pełne i/lub półzaworowe). Gięcie niektórych nut z półzaworem jest nadal możliwe - wszystkie nuty z zaworem można dodatkowo wygiąć w dół. Overblowów nie można odtwarzać, jeśli stroiki są wyposażone w zawory. Wszystkie pozostałe klawisze nie mają zaworów (G, A, Bb, C i D).

Music Center Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.