Razem (brutto): 0,00 zł

Allen & Heath SQ 7 - mikser cyfrowy suwaki tłumiki zmotoryzowane

Najważniejsze cechy:

SQ 7 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-7 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX.

  • Kod EAN: [6938122247246]
  • Inne oznaczenia: [Allen & Heath SQ-7, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath SQ 7,]
  • Kategoria: Miksery cyfrowe estradowe
  Karta produktu
  opis produktu

  48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

  Mikser SQ 7 posiada 33 tłumiki i jest oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA. Zaprojektowano go z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-7 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 32 wbudowane przedwzmacniacze i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser Mikrofonowy (AMM) zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-7 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

  Rdzeń 96 kHz XCVI

  Allen SQ to nowoczesna konsoleta kolejnej generacji, bazująca na silniku 96 kHz XCVI FPGA Allen & Heath. XCVI dostarcza dźwięk o wysokiej rozdzielczości, z ultra niską latencją  <0.7ms i zmienną rozdzielczością bitową zapewniającą niezwykłą precyzję, a koherencja miksu jest zgodna co do sampla. Konsoleta posiada dużą moc, która umożliwia pracę na wielu kanałach wejściowych i wyjściowych, tworzenie dużej liczby połączeń oraz używanie bogatego processingu i efektów.

  DEEP processing w SQ 7

  Architektura wtyczek Allen & Heath ‘DEEP processing’ pozwala na używanie szerokiej gamy emulacji kompresorów i przedwzmacniaczy, w zależności od stylu i potrzeb realizatora. Wtyczki DEEP mogą być zapięte prosto na wejścia lub szyny miksujące bez powiększania latencji i dodatkowych zmian ustawień.

  Miksowanie odsłuchów dousznych

  Dzięki 12 miksom stereo, bardzo niskiej latencji oraz korektorom parametrycznym i graficznym na każdym miksie, SQ-7 doskonale sprawdza się w przypadku realizacji odsłuchów dousznych. Kompaktowość i solidna konstrukcja SQ pozwala na transport samolotowy miksera – nie ma więc powodu, by pracować na przypadkowym, zastanym na miejscu wydarzenia sprzęcie.

  Wszechstronność wejść/wyjść

  Jako największy model w serii SQ, SQ 7 zawiera najwięcej wbudowanych przedwzmacniaczy i gniazd wyjściowych i – jak w całej serii SQ – wejścia i wyjścia można dowolnie krosować. Mikser posiada 32 wejścia mikrofonowe/liniowe XLR oraz wejście talkback, które może służyć jako dodatkowe wejście gdy potrzeba. SQ-7 ma też 3 stereofoniczne wejścia liniowe, których można używać jako wejścia mono, dwa przy użyciu jacka ¼” TRS i jedno przy użyciu jacka mini 3.5 mm. Dowolna kombinacja wyjść direct out, FX lub Mix może być zroutowana do 16 wyjść XLR, 2 wyjść TRS jack i stereofonicznych cyfrowych wyjść AES.

  Poszerz system do 48 mikrofonów mikser SQ 7

  Dzięki portowi SLink, SQ-7 może być poszerzony do 48 wejść mikrofonowych przy użyciu jednego z ekspanderów, pracujących w 96 lub 48 kHz (np. AB168, AR2412, AR84 i DX168). Użytkownicy innych systemów Allen & Heath mogą bezproblemowo zintegrować się z SQ zgodnie z ideą „mix ‘n’ match”. Mikser SQ można podłączyć bezpośrednio do innego SQ, a nawet do dLive’a lub Qu.

  Dante, Waves i więcej

  SQ to serce rozbudowanego systemu na który składają się także aplikacje, zdalne ekspandery I/O, karty rozszerzeń i miksery personalne – co daje duże możliwości rozbudowy i integracji. Mikser jest kompatybilny z wiodącymi standardami przesyłania audio. Dodając do SQ kartę Dante lub Waves możesz połączyć się z istniejącym systemem, tworząc np. cyfrowy split FOH/MON. 

  Rejestracja wielośladowa

  Zintegrowany SQ-Drive umożliwia szybką rejestrację wielośladową lub stereofoniczną w 96kHz bezpośrednio na pendrive lub dysk USB.  Nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego oprogramowania, nie ma problemów ze sterownikami do karty dźwiękowej i nie trzeba przynosić dodatkowego laptopa na koncert.

  W mikser wbudowany jest również 32x32 interfejs audio pracujący w 96 kHz, który pozwala na wielośladową rejestrację, tworzenie kopii zapasowych śladów i przeprowadzanie wirtualnych prób. Interfejs jest zgodny z ASIO i Core Audio, umożliwia sterowanie po MIDI i DAW Control. 

  Auto Mixer

  Zaawansowany automatyczny mikser mikrofonowy (Advanced AMM) umożliwia prostą obsługę konferencji, paneli dyskusyjnych i programów telewizyjnych. AMM jest w pełni zintegrowany z mikserem, nie powoduje dodatkowej latencji, nie ma więc potrzeby kierowania sygnału do wbudowanego racka DSP lub zewnętrznych wtyczek.

  Z myślą o profesjonalistach

  Wiemy, że podczas wydarzeń realizowanych na żywo na sprzęt czyha dużo zagrożeń – dlatego poddaliśmy SQ wielu trudnym testom. Od trzywarstwowej metalowej obudowy po aluminiową listwę oświetlenia, SQ charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją, zachowując przy tym lekki i profesjonalny wygląd.  

  Doświadczenie miksowania

  Uważamy, że to ty powinieneś decydować o tym, jak pracuje mikser, nie na odwrót. Dlatego SQ umożliwia Ci stworzenie swojego własnego trybu pracy. Kanały i szyny miksujące mogą być indywidualnie przypisane do tłumików wraz z nazwami oraz kolorami wyświetlaczy. SQ-7 posiada 16 przypisywalnych SoftKeys i 8 pokręteł z wyświetlaczami LCD, więc Ty decydujesz które funkcje chcesz mieć pod ręką. Każdy widok kanałowy zawiera opatentowany chromatyczny miernik poziomu sygnału, wskazujący wartość za pomocą jasności i koloru diody LED. 

  Aplikacje SQ

  Dla mikserów SQ stworzono dwie aplikacje – SQ MixPad dla realizatorów dźwięku i SQ4You dla artystów.

  Aplikacja SQ MixPad jest darmowa i dostępna dla użytkowników systemów iOS i Android. SQ MixPad umożliwia zdalne sterowanie głównymi parametrami miksu. Realizator może dzięki temu miksować z różnych miejsc na widowni, może też ustawiać miksy monitorowe będąc na scenie.

  SQ4You to aplikacja umożliwiająca wykonawcom tworzenie indywidualnych miksów odsłuchowych. Pozwala na sterowanie miksami monitorowymi 8 wykonawcom z urządzeń Android lub iOS.

  RackExtra FX

  Allen & Heath ma ugruntowaną reputację producenta emulacji efektów, które mogą konkurować z najlepszymi wtyczkami. SQ 7 jest wyposażony w osiem stereofonicznych szyn FX i bibliotekę RackExtra, w której można znaleźć emulacje legendarnych klasycznych pogłosów, delay’ów modulatorów itd. Wszystkie FX mają dedykowane powroty stereofoniczne, aby nie trzeba było tracić dodatkowo kanałów wejściowych.

  System mikserów personalnych ME

  SQ jest w pełni kompatybilny z systemem miksu personalnego ME, pozwalającego wykonawcom na pełną kontrolę nad swoimi odsłuchami. Do SQ można podpiąć dowolną ilość mikserów ME-1 i ME-500 (połączenie daisy-chain przez port SLink lub zdalny ekspander).

   Processing FPGA 96 kHz 48 kanałów wejściowych DEEP processing 33 tłumiki / 6 warstw 12 miksów stereo+ LR 3 matryce stereo 8 stereofonicznych szyn FX + dedykowane powroty 7” ekrany dotykowe Port SLink do podłączenia zdalnych stageboxów 64-kanałowy port kart rozszerzeń 32x32 kanałowy interfejs audio USB SQ-Drive: bezpośrednia rejestracja na USB Wyjście AES Chromatyczne mierniki kanałów Zintegrowane podświetlenie LED Dedykowane fizyczne kontrolki 16 przypisywalnych przycisków SoftKey 8 konfigurowalnych enkoderów Wyświetlacze LCD na kanałach

  Mikser cyfrowy Allen & Heath SQ-7 Poznań

   

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Może zainteresują Cię podobne produkty
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.