Razem (brutto): 0,00 zł

Yamaha DFP-9 D - podwójny pedał do BD

Najważniejsze cechy:

Podwójna stopa firmy Yamaha z nowymi rozwiązaniami. Napęd bezpośredni.

  • Kod produktu: [JDFP9D]
  • Kod EAN: [4957812625425]
  • Inne oznaczenia: [DFP-9-D, DFP9 D, DFP9D, DFP-9 D]
  • Kategoria: Stopy i bijaki
Karta produktu
opis produktu

Podwójny pedał do BD
Seria: 9
Napęd: bezpośredni
Bijaki: filcowe z regulacją wagi
Regulacja naciągu sprężyn
Podstawy z blachy
Kloce stabilisujące w obu footboard'ach
Soft bag w komplecie

Dodatkowe dane:
Quick Adjusting Cam/Link (PAT.PEND) oferuje 3 ustawienia pozycji w celu spersonalizowania odczuć. Przełączenie krzywki z C1 na C3 zmniejsza początkowe napięcie.
Bezpośredni napęd tworzy bezpośrednie połączenie między podnóżkami a bijakami. Link można przesuwać w trzech pozycjach, co pozawala na dostosowanie do preferencji grajacego i daje płynny ruch pedałów.
Komora łożyskowa stabilizująca oś (PAT.PEND): rama i pokrywa łożyska (niebieskie części) są niezależnie wygładzane i precyzyjnie wytwarzane przed montażem, co pozwala na ich wyrównanie z osią centralną wału i łożysk kulkowych, aby uwolnić płynny obrót.
Zawias stabilizujący o niskim profilu (PAT.PEND): podstawa zawiasu i pokrywa (niebieskie części) są niezależnie wygładzone i precyzyjnie wykonane przed montażem, umożliwiając płynne działanie footboardu.
Łatwa regulacja automatycznej blokady sprężyny (PAT.PEND): przesunięcie pokrętła regulacji sprężyny w górę znacznie upraszcza tradycyjnie kłopotliwy proces regulacji napięcia. Pokrętło jest zablokowane pod kątem 90 stopni, co zapobiega jego samoczynnemu poluzowaniu.
Regulowana waga bijakowa (USPAT.9685146): pedał jest wyposażony w 2 zdejmowane obciążniki bijaka, pozwala perkusistom osiągnąć preferowane brzmienie i odczucie. Dostępne są ciężarki aluminiowe (3 g) i mosiężne (9 g), które można łatwo zamocować i zdjąć.
Niezależna regulacja kąta bijaka i podnóżka: niezależnie i dowolnie regulowane.
Połączenie napędu łożyska kulkowego (PAT.PEND): końcówka podnóżka wyposażona jest w łożyska kulkowe, co zapewnia jeszcze bardziej płynną pracę.
Nowo zaprojektowane przeguby uniwersalne posiadają łożyska kulkowe do wszystkich osi, co znacznie poprawia działanie i funkcjonalność dodatkowego pedału.
Antypoślizgowe kolce (USPAT.9691367): "pięta" pedału wyposażona jest w kolce, które zapobiegają poślizgowi podczas gry i zapewniają lepszą stabilność.
Kotwice (kolce) w drugim pedale stabilizują utrzymanie pozycji.
Music Ceneter Poznań

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Próbki dźwiękowe
Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.