Razem (brutto): 0,00 zł

Allen & Heath ZED 10 set K6 - mikser dźwięku 4 kanały mikrofonowe, interfejs USB, przewód 6m

Najważniejsze cechy:

ZED 10 set K6 - zestaw z przewodem XLR-XLR 6m. Legendarne brzmienie w małym formacie. Podłącz wraz z mikserami konkurencji i posłuchaj. Ciepłe i naturalne brzmienie podstawy głosu z alikwotami, wyważona ilość średnich tonów, naturalnie przekazane wysokie częstotliwości. Mikser ZED 10 wyposażono w 4 wejścia mikrofonowe, 2 wejścia stereo, trójpasmowa korekcja barwy z pół-parametryczną regulacją średnich częstotliwości, filtr górnoprzepustowy 100Hz. Złącze USB do rejestracji i odtwarzania nagrań z komputera. 

Więcej informacji pod numerem telefonu 881 208158.

Zamówienia za pobraniem można zrealizować również przez wysłanie maila pod adres naglosnienie@musiccenter.com.pl. 

  • Inne oznaczenia: [Allen & Heath ZED 10, Allen & Heath ZED10, Allen & Heath ZED-10, Allen&Heath ZED 10, Allen&Heath ZED10, Allen&Heath ZED-10]
  • Kategoria: Miksery do 8 wejść mikrofonowych
Karta produktu
Cechy produktu
Zastosowanie Małe systemy nagłośnieniowe, home recording.
Ilość kanałów 10
Wejścia mono 4 mikrofonowe XLR lub 4 liniowe jack
Korekcja w kanałach mono Trójpunktowa z półparametrycznym środkiem (wybór częstotliwości w zakresie 120Hz-4kHz) + filtr górnoprzepustowy 100 Hz, 12 dB/okt.
Wejścia stereo Jack/RCA.
Korekcja w kanałach stereo Dwupunktowa.
Tłumiki obrotowe
Regulacja gain Tak.
Zasilanie Phantom +48V załączane indywidualnie dla każdego toru
PFL Tak.
Mute Tak.
Aux 4: 2 pre, 2 post.
Wskaźniki wysterowania 2 x 12 LED.
Złącza Wyjście główne: 2 x XLR, 2 × jack 1/4" TRS.
Mono out: jack.
Wyjście słuchawkowe: 1 x jack 1/4" TRS z regulacją wzmocnienia.
USB.
Złącze zasilania sieciowego 230V.
Dodatkowe dane Złącze USB-1.1 umożliwiające przesłanie 2 sygnałów do i z komputera o rozdzielczości bitowej 16 bit i częstotliwościach próbkowania: 32, 44,1 i 48 kHz.
oprogramowanie IK Multimedia.
Wymiary 336mm x 275mm x 95mm
Opis Mikser Allen & Heath ZED 10 - legendarne brzmienie w małym formacie. Podłącz wraz z mikserami konkurencji i posłuchaj. Ciepłe i naturalne brzmienie podstawy głosu z alikwotami, wyważona ilość średnich tonów, naturalnie przekazane wysokie częstotliwości. 4 wejścia mikrofonowe, 2 wejścia stereo, trójpasmowa korekcja barwy z pół-parametryczną regulacją średnich częstotliwości, filtr górnoprzepustowy 100Hz. Złącze USB do rejestracji i odtwarzania nagrań z komputera. Zdecydowanie polecamy !
opis produktu

Allen&Heat ZED 10 set K6 - zestaw z przewodem XLR-XLR 6m. Legendarne brzmienie w małym formacie. Podłącz wraz z mikserami konkurencji i posłuchaj. Ciepłe i naturalne brzmienie podstawy głosu z alikwotami, wyważona ilość średnich tonów, naturalnie przekazane wysokie częstotliwości. Mikser wyposażono w 4 wejścia mikrofonowe, 2 wejścia stereo, trójpasmowa korekcja barwy z pół-parametryczną regulacją średnich częstotliwości, filtr górnoprzepustowy 100Hz. Złącze USB do rejestracji i odtwarzania nagrań z komputera. 

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.