Razem (brutto): 0,00 zł

Electro-Voice ZLX 15 BT - zestaw głośnikowy aktywny 1000W Bluetooth

Najważniejsze cechy:

ZLX 15 BT Electro-voice to aktywny zestaw głośnikowy niewielkiego formatu, wyposażony w głośnik 15" oraz driver 1,5". Bardzo niska waga i objętość ZLX 15 BT oraz wbudowany procesor DSP. Dwa wejścia mikrofonowe lub liniowe i odbiornik Bluetooth. W komplecie przewód symetryczny, mikrofonowy XLR-XLR 10m.

Dział nagłośnienia tel. 881 208 158 lub 61 2224918

Karta produktu
Cechy produktu
Zastosowanie Przenośne systemy nagłośnieniowe dla muzyków, DJ, nagłośnienie konferencji, scena, monitor estradowy.
Moc RMS 250 W (1000W - moc szczytowa wzmacniacza pracującego w klasie D)
Pasmo przenoszenia 55 Hz - 18 kHz.
Skuteczność Max SPL: 127 dB.
Głośnik wysokotonowy 1,5" DH1K
Głośnik niskotonowy 15" EVS 15L
Wzmacniacz 250 W (1000W moc szczytowa).
Punkt podziału pasma 1,7 kHz.
Kąt rozproszenia 90° × 60°.
Typ obudowy Poliester, kolor czarny.
Złącza 2x Wejście combo: XLR/jack.
Wyście liniowe: XLR.
Gniazdo statywowe Tak.
Dodatkowe dane Wygodne uchwyty góra-dół.
Wbudowany crossover (wyjście na subbas).
Procesor DSP - korekcja brzmienia i ustawienia crossovera.
Wymiary 685 mm x 423 mm x 383 mm
Masa 17,3 kg.
opis produktu

Electro-voice ZLX 15 BT to aktywny zestaw głośnikowy niewielkiego formatu, wyposażony w głośnik 15" oraz driver 1,5". Bardzo niska waga i objętość oraz wbudowany procesor DSP. Dwa wejścia mikrofonowe lub liniowe i odbiornik Bluetooth w ZLX 15BT. W komplecie przewód symetryczny, mikrofonowy XLR-XLR 10m.

Kolumna z głośnikami 15" i 1" aktywna, szerokopasmowa do zastosowań estradowych i instalacji nagłośnieniowych w obiektach zamkniętych. Moc zestawu którą można wykorzystywać w impulsie (moc szczytowa) wynosi  1000W. Skuteczność maksymalna zestawu jest wysoka i dochodzi do 127 dB. Pasmo przetwarzanych częstotliwości wynoszące 55Hz-18.000Hz pozwala na właściwy przekaz niskich częstotliwości sekcji perkusyjno-basowej i wysokich częstotliwości syntezatorów. Głośnik główny 15" EVS 15K posiada ciekawą charakterystykę częstotliwości dzięki czemu usłyszymy bogactwo alikwotów instrumentów w aranżacji.  Dobry głośnik wyskokotonowy (driver) z cewką 1,5" DH1K charakteryzuje się dobrą efektywnością w przetwarzaniu wysokich częstotliwości i zapewnia wysoki poziom głośności. Kolejną ważną cechą kolumny jest tzw. kąt emisji, który mierzony jest dla częstotliwości 1 kHz i wynosi 90° × 60°.

Zestaw głośnikowy posiada dwa gniazda wejściowe Combo (XLR+jack) i mini-jack oraz wyjściowe XLR. Korzystnym rozwiązaniem obsługowym jest wyświetlacz na tylnej ścianie kolumny na którym pojawiają się ustawienia procesora DSP zmieniane kółkiem po jego prawej stronie. Producent przewidział możliwość ustawienia wielu parametrów w procesorze DSP zgodnie z potrzebami użytkownika. Wśród nich znajdziemy regulację głośności, presety brzmień zależnie od muzyki i zainstalowania kolumny, opóźnienie dźwięku przy współpracy z subbasem oraz wybór częstotliwości crossovera. Nad gniazdami combo znajdują się potencjometry regulujące poziom sygnału dla wejść mikrofonowo-liniowych. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możliwe jest połączenie z telefonem komórkowym np. w celu odtwarzania podkładów muzycznych. Estetyczną wzorniczo obudowę o wymiarach 685 mm x 423 mm x 383 mm wykonano z poliestru i wyposażono w gniazdo statywowe.

Zestaw głośnikowy którego masa wynosi 17,3kg przenosić można za dwa wygodne uchwyty zamocowane na boku i górnej płycie obudowy. Jako opcjonalne wyposażenie (kupowane oddzielnie) polecamy akcesoria:  pokrowiec, statyw kolumnowy Stim M-04 i przewód XLR-XLR marki MC Audio serii MS1N o dowolnej długości. Zestaw głośnikowy serwisowany jest przez producenta w okresie gwarancji przez 24 miesiące. Opisywana kolumna głośnikowa oferuje dobrą dynamikę przy odtwarzaniu muzyki i nagłośnieniu wypowiedzi oraz dobrze prezentuje się we wnętrzach sal konferencyjnych. Producentem zestawu głośnikowego jest firma Bosch której aktywne i pasywne zestawy głośnikowe są znane i cenione za dobre brzmienie już od wielu lat. Kolumnę wyprodukowano w Chinach.

 

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.