Razem (brutto): 0,00 zł

Metal Sounds Zenko Combo Silver a-moll/chromatic - tongue drum A-432 Hz

Najważniejsze cechy:
Zenko Tongue Drum, znany również jako tank drum lub hank drum, to wywodzący się ze Szwajcarii instrument muzyczny, wyglądem przypominającym "UFO", oferujący kojące i przyjemne dla ucha brzmienia. Zakres dźwięków: Bb3 C#4 Eb4 F4 F#4 G#4 Bb4 C#5. Strój: A=440 Hz. Kraj produkcji: Francja. Model ośmiotonowy.
  • Kod produktu: [ZEN10]
  • Kod EAN: [3760282510099]
  • Inne oznaczenia: [ZEN10, ZEN 10, ZEN-10]
  • Kategoria: Tongue drum
  Karta produktu
  opis produktu

  Zenko Tongue Drum
  Znany również jako tank drum lub hank drum został zaprojektowany i wyprodukowany przez Metal Sounds we Francji. Ten metalicznie brzmiący instrument jest efektem długich poszukiwań producenta we współpracy z naukowcami i specjalistami z przemysłu metalowego. Wszystko zostało przemyślane: materiał, z którego został wykonany (stal nierdzewna), dobór ostrzy tnących, montaż oraz wykończenie. Wynik całej pracy możesz właśnie trzymać w rękach!
  Zenko rozpościera swoje dźwięki jak gładkie i miękkie fale. Jego wysoka zawarość harmonii pochodzi z perfekcyjnego dostrojenia, które utrzymuje się na przestrzeni lat (instrumentu nie trzeba stroić). Z instrumentu możemy wydobyć zróżnicowane brzmienie w zależności od metody gry: rękoma lub pałkami (dołączonymi do zestawu).

  Skala dźwięku: 
  Combo jest chromatycznym rozszerzeniem do modelu Ionian, wzbogaconym o dźwięki z krzyżykami i bemolami. Posiadając obydwa instrumenty można zagrać gamę składającą się z aż 14 dźwięków. Może też jednak oczywiście być traktowany jako osobny instrument.
  Jako jedyny z rodziny Zenko posiada 8, nie zaś 9 tonów.

  Zakres dźwięków:
  Bb3 C#4 Eb4 F4 F#4 G#4 Bb4 C#5

  Strój:
  A=432 Hz 

  Szczegóły techniczne:
  Waga: 2.8 kg
  Średnica: 32 cm (12.6")
  Wysokość: 13 cm (5.12")
  Wyposażenie: dedykowany pokrowiec, komplet pałek, gumowy ring służący jako podstawka

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Próbki dźwiękowe
  Może zainteresują Cię podobne produkty
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.