Razem (brutto): 0,00 zł

Metal Sounds Zenko Solstice Silver Open G - tongue drum A- 432 Hz

Najważniejsze cechy:
Zenko Tongue Drum, znany również jako tank drum lub hank drum, to wywodzący się ze Szwajcarii instrument muzyczny, wyglądem przypominającym "UFO", oferujący kojące i przyjemne dla ucha brzmienia. Zakres dźwięków: B3 C#3 D4 F#4 G4 Bb4 B4 D4 F#5. Strój: A=440 Hz. Kraj produkcji: Francja.
  • Kod EAN: [3760282510051]
  • Inne oznaczenia: [ZEN06, ZEN 06, ZEN-06]
  • Kategoria: Tongue drum
  Karta produktu
  opis produktu

  Zenko Tongue Drum
  Znany również jako tank drum lub hank drum został zaprojektowany i wyprodukowany przez Metal Sounds we Francji. Ten metalicznie brzmiący instrument jest efektem długich poszukiwań producenta we współpracy z naukowcami i specjalistami z przemysłu metalowego. Wszystko zostało przemyślane: materiał, z którego został wykonany (stal nierdzewna), dobór ostrzy tnących, montaż oraz wykończenie. Wynik całej pracy możesz właśnie trzymać w rękach!

  Zenko rozpościera swoje dźwięki jak gładkie i miękkie fale. Jego wysoka zawarość harmonii pochodzi z perfekcyjnego dostrojenia, które utrzymuje się na przestrzeni lat (instrumentu nie trzeba stroić). Z instrumentu możemy wydobyć zróżnicowane brzmienie w zależności od metody gry: rękoma lub pałkami (dołączonymi do zestawu).

  Skala dźwięku: 
  Solstice został nastrojony w open G (D G B D), przez co może być używny w skali zarówno durowej jak i molowej (z Bb). Centralnym dźwiękiem, umieszczonym na środku instrumentu jest dźwięk B3, oferujący bogate basowe brzmienie, dzięki czemu dźwięk ten może zostać użyty jako główny w granej melodii. 
  Ostre i płaskie dźwięki, które są umieszczone wokół głównego akordu dają temu modelowi całe swoje bogactwo. 

  Zakres dźwięków:
  B3 C#3 D4 F#4 G4 Bb4 B4 D4 F#5

  Strój:
  A=432 Hz 

  Szczegóły techniczne:
  Waga: 2.8 kg
  Średnica: 32 cm (12.6")
  Wysokość: 13 cm (5.12")
  Wyposażenie: dedykowany pokrowiec, komplet pałek, gumowy ring służący jako podstawka

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Próbki dźwiękowe
  Może zainteresują Cię podobne produkty
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.