Razem (brutto): 0,00 zł

RH Sound SB 218 A - pulpit strefowy, 10 stref

Najważniejsze cechy:
RH Sound SB-218A to pulpit mikrofonowy wielostrefowy, współpracujący z matrycą sterującą SB-6212A. Mikrofon strefowy współpracując z interfejsem-matrycą audio SB-6212A umożliwia przesyłanie komunikatów słownych do wybranych 10 stref lub do zdefiniowanych grup stref nagłośnienia publicznego.
  Karta produktu
  opis produktu

  SB-218A, pulpit mikrofonowy wielostrefowy, współpracujący z matrycą sterującą SB-6212A.  

  SB-218A to mikrofonowy pulpit strefowy przeznaczony do pracy w wielostrefowych systemach nagłośnienia budynków. Mikrofon strefowy współpracując z interfejsem-matrycą audio SB-6212A umożliwia przesyłanie komunikatów słownych do wybranych 10 stref lub do zdefiniowanych grup stref nagłośnienia publicznego. Mikrofony SB-218A mogą ze sobą współpracować w grupie, przy takim układzie maksymalna ilość współpracujących pulpitów wynosi 16 szt., przy obsłudze do 300 stref nagłośnienia.
  Pulpit mikrofonowy wielostrefowy współpracuje z interfejsem-matrycą audio SB-6212. W podstawowym ustawieniu umożliwia przesyłanie komunikatów słownych do 10 stref nagłośnienia, do grupy stref lub do wszystkich stref jednocześnie. Pulpit posiada wbudowany generator sygnału zapowiedzi gong (CHIME).
  Funkcje urządzenia są realizowane przy wykorzystaniu mikroprocesora oraz programu sterującego zapisanego w pamięci trwałej, przy wyłączeniu i ponownym włączeniu zasilania, wymagane jest zachowanie 10 sekundowej zwłoki w obsłudze, przeznaczonej na ponowne załadowanie z pamięci, uruchomienie oprogramowania sterującego.

  Cechy

  • Max. zdalne sterowanie na odległość do 1km.

  • Regulacja głośności z MIC1.

  • 1wejście liniowe.

  • 1 wyjście liniowe na wzmacniacz.

  • Generator gongu z regulacją głośności.

  • Maksymalnie można połączyć 16 pulpitów SB-218 z gniazdem DB9.

  Inne:

  Sterowanie za pomocą RS422

  Współpraca z interfejsem-matrycą audio SB-6212A

  Obsługa do 300 stref nagłośnienia w zależności od zastosowania większej liczby matryc SB-6212A

  Wyświetlacz stanu LED 

  Regulacja głośności sygnału mikrofonowego i GONG-u

  Możliwość zdalnej obsługi - do 1 km dystansu pomiędzy SB-218A i SB-6212A

  Przesyłanie zapowiedzi do wybranej strefy lub grupy stref nagłośnienia.

  Poprzez naciskanie klawiszy stref od 1 do 10 włączamy i wyłączamy przesyłanie zapowiedzi z mikrofonu do oznaczonych stref nagłośnienia. Po zdefiniowaniu stref nagłośnienia, do których przesłany ma być komunikat, można rozpocząć nadawanie komunikatu, w tym celu należy włączyć klawisz aktywacji mikrofonu MIC ON/OFF oraz rozpocząć komunikat.

  Nadawanie muzyki za pośrednictwem pulpitu mikrofonowego.

  Mikrofon strefowy wyposażony jest w gniazdo LINE IN, co umożliwia przesyłanie za jego pomocą muzyki lub innego nagranego materiału audio do poszczególnych stref nagłośnienia. Sygnał podłączony do gniazda LINE IN będzie transmitowany do każdej włączonej pulpitem strefie. W momencie naciśnięcia/włączenia klawisza mikrofonu, zaświeca kontrolka MIC ON/OFF, muzyka jest automatycznie wyciszana, następuję nadawanie komunikatu słownego, który można poprzedzić sygnałem zapowiedzi gongu (klawisz CHIME).

  Połączenia pomiędzy komponentami systemu SB-218A, SB-6212A należy przeprowadzić za pomocą przewodu UTP oraz złącz RJ45, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemu należy zastosować połączenia ekranowane. 

  Parametry Techniczne:

  Impedancja     600 Ohm Zasilanie     ~230 V Pasmo częstotliwości     100Hz - 15kHz Wymiary     245x200x75mm Masa: 2,5kg

   

  czytaj więcej

  OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

  Może zainteresują Cię podobne produkty
  dlaczego music center
  jesteśmy z wami od 1992 roku
  200 marek i tysiące produktów
  14 dni na zwrot
  profesjonalna załoga
  Opinii (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.