Razem (brutto): 0,00 zł

Valeton GP-200 R - multiefekt gitarowy

Najważniejsze cechy:

Budżetowy multiefekt gitarowy z interfejsem audio o bardzo wysokiej jakości brzmienia. Czerwona wersja kolorystyczna.

Karta produktu
Cechy produktu
Rodzaj Multiefekt podłogowy
Efekty Ponad 240 symulacji wzmacniaczy, kolumn, efektów, kompresorów itp.
Kontrolery Save, Menu, Preset, Home/View, Amp, Up/Down Switches, Stomp Switches, Preset Switches, Bypass, Action, Joystick, Page, Volume, Mode Switch, Tap/Tuner Switch,
Dodatkowe dane przyciski: PRE, WAH, DST, AMP, NR ,CAB, EQ, MOD, DLY, RVB, BACK, GLOBAL, DRUM, SAVE, UP, DOWN, CONTROL, TAP, A, B, C, D
Potencjometry: 3 potencjometrów pod wyświetlaczem do sterowania efektami, potencjometr volume, Para, Gain, Presence, Bass, Middle, Treble, Master
stomp: 8 włączających, wyłączających, lub przełączających strony z efektami z kolorowymi ledami
Pedał wah
Wyświetlacz LCD kolorowy
Złącza Exp Pedal 2/Ext Amp, Guitar In, Sends/Returns 1-2, Ground Lift Switch, XLR Outs, 1/4" Outs, Phones Out, Variax Input, AES/EBU, L6 Link, MIDI In, Out/Thru, USB, AC In
Zasilanie Zasilacz dedykowany 9V 1000mAh w zestawie
Wymiary 345mm x 220mm x 62,5mm
Waga 2,37 kg
opis produktu

Valeton to producent efektów i cyfrowych multiefektów gitarowych wprost z Państwa Środka. Doświadczenie, staranność i wysoka jakość próbek oraz zastosowanych symulacji, a do tego ceny, które nie nadwyrężają portfela czynią z produktów marki Valeton poważnym graczem na rynku sprzętu muzycznego.

Model Valeton GP-200 to zaawansowane urządzenie twórcze, ćwiczeniowe oraz koncertowe. Na jego pokładzie znajdziemy 256 presetów (100 fabrycznych, 156 użytkownika), ponad 140 legendarnych wzmacniaczy i kolumn, 100 efektów oraz możliwość przechowywania 20 presetów IR. Do sterowania służy 8 przycisków nożnych (4 w górnej linii wyższe od 4 w dolnej linii), wbudowany pedał ekspresji, przyciski do szybkiego wybierania efektów w linii oraz gałki do błyskawicznej zmiany parametrów. Wszystko to zamknięte w odlewanej, wytrzymałej metalowej obudowie, która w multiefektach tej klasy cenowej jest praktycznie niedostępna. Dodatkowym atutem wizualnym i wsparciem dla orientacji są LEDowe krążki przy każdym z przełączników. 

W modelu Valeton GP-200 mamy możliwość stworzenia presetu do nawet 11 efektów w pętli w dowolnym ustawieniu. Daje to możliwość praktycznie nieograniczonej zabawy. W nauce i ćwiczeniach oraz występach solowych pomoże wbudowany automat perkusyjny o 100 schematach, które można wykorzystywać w połączeniu z zawartym looperem (do 180 sekund nagrania, wliczając w to overduby). 

Valeton GP-200 oferuje najlepsze możliwe złącza do wszelakich połączeń w tej klasie cenowej. Oprócz klasycznych wyjść XLR oraz niesymetrycznych jack (mono, stereo) znajdziemy tu także MIDI in/out, dodatkowe wejście na zewnętrzny pedał kontroli, pętlę efektów oraz wejście aux i wyjście słuchawkowe. Urządzenie może także służyć jako interfejs audio 6in/4out ze wsparciem reampingu i loopback. Dzięki dużej mocy obliczeniowej multiefekt może służyć jako stacja studyjna, gdzie z łatwością możemy tworzyć oraz miksować utwory. 

Valeton GP-200 to proste i intuicyjne urządzenie, które pomoże każdemu gitarzyście (i nie tylko!) z łatwością tworzyć, nagrywać, miksować a w końcu występować na scenie z zespołem lub solo. A wszystko to w cenie, która nie obciąży portfela i pozwoli cieszyć się z magii muzyki w każdym momencie. 

Pełna oferta produktów Valeton na stronie dystrybutora pod tym linkiem

czytaj więcej

OPRACOWANIE JEST WŁASNOŚCIĄ SKLEPU MUSIC CENTER - NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISU ANI SZABLONU (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83 i Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)

Może zainteresują Cię podobne produkty
dlaczego music center
jesteśmy z wami od 1992 roku
200 marek i tysiące produktów
14 dni na zwrot
profesjonalna załoga
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Twój asystent sprzedaży
Gitary
Jędrzej Kaniewski
Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00